Svatba na první pohled: Mezi Štěpánkou a Pavlem je to už divoké!
Zdroj: TV Nova

Svatba na první pohled: Mezi Štěpánkou a Pavlem je to už divoké!

Vytvořeno dne 11.11.2020

Ve středu 11. listopadu uvede televize Nova třetí díl sociálního experimentu Svatba na první pohled, ve kterém věda pomáhá nezadaným jednotlivcům najít si vysněného partnera.

Natálie a František, pár první, se vrací z líbánek. Diváci budou moct sledovat, jestli domácí prostředí přispěje ke zlepšení jejich vztahu. Čerství novomanželé Štěpánka a Pavel se mezi tím chystají na svatební cestu. A na scéně se objeví už i dvojice třetí, která podstupuje svatební přípravy a na konci epizody stane před oltářem.
Štěpánka s Pavlem právě dorazili do Řecka. Oba dva ztřeštění a velmi sympatičtí. Jsou ovšem i ohnivě temperamentní, a to může někdy přinášet dost vyostřené situace. A k jedné takové dochází už v prvních dnech jejich svatební cesty.

Video soubor

Zdá se, že idylku na lodi plující po tyrkysově modrém řeckém moři nemůže nic pokazit. Ale přece! Poté, co se Štěpánka zeptá na Pavlův poslední vztah, je emocionální výbuch na dosah.

„Zajímalo by mě, jaký jsi měl nejdelší vztah a co tam bylo za problém,“ vyzvídá. Pavel je dobrák od kosti a bezelstně odpovídá, že jeho nejdelší vztah trval tři roky a skončil proto, že slečna byla moc mladá. „No a poslední slečna mi tvrdila, že chce trvalý vztah na delší dobu. Já byl tou dobou v zahraničí a jezdil jsem do Čech jednou za dva nebo tři týdny na tři dny. Ty si se mnou užívala, ale bylo vidět, že se zároveň těší na ten svůj klid, který bude mít, až odjedu. Zatímco já bych si přál, abych ji trochu chyběl, a tak věděl, že jsem pro ni důležitej,“ vysvětluje Pavel.

„Já taky nechci mít chlapa za zadkem furt, to by mi šlo na nervy! Potřebuju svoji volnost! “ překvapí Štěpánka. A to už je hádka v plném proudu… Pavel trvá na tom, že by slečna v době, kdy on je právě v Česku, měla těchto chvil využít a být s ním. S kamarádkami si prý může chodit v čase, kdy je pryč. „Měla by jít ven, když se jí chce. A ne aby se žena muži pořád jen přizpůsobovala,“ trvá si na svém Štěpánka.

Tady to bude ještě zajímavé!

Svatbu na první pohled můžete sledovat každou středu 20:20 na TV Nova!