Tenhle zadeček už patří někomu jinému! Zpěvačka Veronika Zelníčková řekla ano svému dlouholetému příteli
Zdroj: Divadlo Broadway

Tenhle zadeček už patří někomu jinému! Zpěvačka Veronika Zelníčková řekla ano svému dlouholetému příteli

Vytvořeno dne 26.08.2020

Veroniku Zelníčkovou (26) požádal loni na podzim její dlouholetý přítel a klávesák Tomáš o roku v romantickém prostředí hradu Karlštejn. A jak si zamilovaný pár loni naplánoval, svatba se opravdu uskutečnila ke konci léta. O víkendu se tak ze zpěvačky Veroniky Zelníčkové stala paní Veronika Krejzová.

 „Dlouho jsme řešili, kde svatbu uspořádáme. Nakonec jsme vybrali romantický hotel Mlýn Karlštejn. Máme velkou rodinu, a tak nás i s těmi nejbližšími přáteli bylo okolo 70,“ sdělila nám půvabná nevěsta.

„Svatbu jsme si moc užili, dorazili také naši dlouholetí přátelé David Gránský s manželkou Nikolou a kamarádka z Divadla Broadway Pavlína Ďuriačová Váchová s manželem Markem. Také jsem ráda, že dorazili všichni naši kolegové z kapely Anacreon. Byla to neskutečná party na krásném místě, která trvala až do ranních hodin,“ dozvěděli jsme se dále od Veroniky.

Ačkoli měli vše do posledního puntíku připraveno, přesto měli svatebčané stres z předpovědi počasí.

„Hlásili bouřky, ale nakonec bylo počasí úžasné, lehce pod mrakem a jen na chvíli ve večerních hodinách zapršelo. Svatební den koordinovala skvělá Markéta Fryčová, takže jsme byli připraveni i na déšť. Ale jsem moc ráda, že šaty, které mi šila módní návrhářka Petra Brzková zůstaly nakonec neponičené. Cítila jsem se v nich skvěle a také na chvíli jako princezna," dodala závěrem Veronika.

Svatební cestu novomanželé plánují, ale díky několikaměsíční koronavirové pauze nevědí kdy. Teď se těší do práce.

„V lednu jsme byli na dovolené na Bali. Od září opět budeme s naší kapelou Anacreon koncertovat a začneme hrát i v Divadle Broadway, kde účinkuji v muzikálech Kvítek mandragory a Mýdlový princ, už se oba moc těšíme do práce,“ dodala závěrem Veronika.