Třeba se to bude někdy hodit! Natálka Grossová si zkusila práci servírky
Zdroj: herminapress

Třeba se to bude někdy hodit! Natálka Grossová si zkusila práci servírky

Vytvořeno dne 22.06.2020

Mladá herečka a zpěvačka Natálie Grossová (17) strávila pár dní v luxusním karlovarském hotelu Pupp. Co tam ve společnosti filmařů neplnoletá dcera zesnulého politika dělala?

„Ve filmu režiséra Tomáše Magnuska hraji servírku. Hrozně se těším, protože si zahraji se skvělými herci. A je úžasné, jak na mne reagují a komunikují. To je pro mne důležité. A to krásné prostředí kolem, je to fajn,“ těšila se Natálka Grossová z role ve filmu Stáří není pro sraby.

Video soubor

Natálii, které bude osmnáct let až za několik měsíců, na natáčení doprovázela maminka Šárka.

Podporuje ji i starší sestra Denisa a tak se Naty může naplno věnovat hudbě, zpěvu a herectví. „Teď se snažím dělat svoji hudbu a svoje písničky. Pak také natáčím seriál Slunečná. A od září se zase těším na Čarodějku v Goja Music Hall. Těším na podium, na publiku a na tu energii.“  

Během koronavirové karantény se ráda se sestrou toulala v přírodě. Ale nezapomínala ani na školu.  „Učila jsem se. Dělám školu a teď se dostávají známky. Příští rok maturuji. Musím začít hodně číst. Ale ono pak nějak dopadne,“ smála se Natálie a věnovala se své roli servírky, kterou si střihla s Janem Birkem a Anežkou Matušinskou.