Utajená oslava narozenin Jiřiny Bohdalové. Manévry při odjezdu
Zdroj: herminapress

Utajená oslava narozenin Jiřiny Bohdalové. Manévry při odjezdu

Vytvořeno dne 04.05.2024

V klidu a skoro bez mediálního humbuku oslavila herečka Jiřina Bohdalová své krásné 93. narozeniny. V plné svěžesti a s dobrou náladou se v utajení sešla s rodinou a přáteli v pražské restauraci v centru Prahy.

Za rodinu nechyběli dcera Simona Stašová se syny, mladší sestra Jaroslava a přijel také rodinný přítel a dvorní režisér Bohdalové Zdeněk Zelenka. Pozvání přijali i další známí Jiřiny Bohdalové, například František Janeček, Libor Bouček, Michael Kocáb a další.

Malý problém nastal v době, kdy se společnost rozcházela. Přítomní se totiž nemohli domluvit, kdo s kým a kam pojede. Oslavenkyně už seděla v autě a netrpělivě gestikulovala. Dokonce obrátila oči v sloup nebo zabořila hlavu do dlaní. Jiřina Bohdalová se po náročném dni už evidentně těšila domů a čekání jí bylo dlouhé.

Nejenže je Jiřina Bohdalová plná vitality, ale drží také jeden rekord, údajně i světový. Je totiž česká herečka s nejdelší filmovou kariérou. Na filmovém plátně se objevila poprvé v roce 1937 v němém filmu Pižla a Žižla na cestách. Jiřina Bohdalová hrála v 224 filmech. Její poslední film Svatárežiséra Jiřího Stracha, uvede Česká televize 18. května.

Zdroj: Aplauisn.cz

 

 

 

Default User Image
Dana, 08.05.2024 12:55
Katolicky fanatik Strach toci film Svata s bolsevickou zombie. Umirajici katolička Postlerová vola kratce pred smrti take Jirine (nepojedem spolu, Jirinko?)... Bolsevicka Jirina krti prasetovu knihu na arcibiskupstvi spolu s plejadou zlodeju. Ja vlastne chapu, ze ta Simona takove matce dodnes neprizna, jaka je opravdy. Jdu si pustit Support Lesbiens