Už se perou! Veronika Arichteva a žena Filipa Blažka. Asi nemají nic důležitějšího na práci
Zdroj: herminapress

Už se perou! Veronika Arichteva a žena Filipa Blažka. Asi nemají nic důležitějšího na práci

Vytvořeno dne 04.06.2024

Žena Filipa Blažka, Jolana, patrně nemá nic lepšího na práci, než se navážet do manželovy herecké kolegyně Veroniky Arichtevy.

Ano, jsou ženy, které mají co dělat, aby během čtyřiadvaceti hodin stihly vedle vícero zaměstnání, též starost o rodinu a čas na sebe si více méně „kradou“ po minutách. Ne tak žena herce Filipa Blažka, Jolana. Vedle svého podnikání má čas surfovat po sociálních sítích a evidentně hledat oběť, do které by se tu méně, tu více strefila svým ostrým jazykem.

Momentálně k tomu stačila jediná fotografie, kterou na svých sociálních sítích zveřejnila Blažkova herecká kolegyně Veronika Arichteva. Jolana poměrně nevybíravým textem Veroniku upozornila, že její model zvýrazňující hereččino poprsí není tím pravým ořechovým. Řečeno kulantně.

„Tvl ty kozy – hrůza, děs. Cvičení ti nepomůže,“ tolik text, který Jolana napsala do pošty Veroniky Arichtevy. Ani „postižená“ herečka si nebrala servítky. Text zveřejnila a přidala k němu svůj pohled na věc, a do diskuze zatáhla také kolegu, herce Filipa Blažka: „…to je ostuda Filipe Blažku, Tvoji ženu (na sociálních sítích) bohužel označit nejde….Tak určitě. Ještě vás tedy trochu pobleju, poradím, a vyliju si na vás svoje mindráky. Hejt není názor, ty drndo,“ vzkázala herečka Jolaně Blažkové.

Už se perou. Už se perou. Jak zaznělo v jednom Troškově filmu. Zaplať Bůh jenom za takové lapálie mezi dvěma „matálami“, které mají roupy, jak by řekla moje babička. Samozřejmě, tento článek si neklade za úkol spasit svět, ale v souvislosti se všedním dnem, je to alespoň něco málo k pobavení. Závěr: Usmívejte se a neřešte hlouposti. Co říkáte?

Zdroj: Aplausin.cz

 

 

 

Default User Image
Denisa udavačk…, 04.06.2024 14:15
Starý rašple - nejsou ničím zajímavé, ale aby se o nich psalo, udělají cokoli. Blažková by měla řešit Filipovo panděro. ... a že se ozval symbol lidské špinavosti - udavačská špína Denisa Pfauserová? Žumpa je tak dokonale plná
Default User Image
David, 05.06.2024 06:12
Vsechno hezci nez ksicht pani Nerudove. Ta by na ten vrascitej humus mela mit zbrojak
Default User Image
Honza, 05.06.2024 06:29
Nema vystrkovat takovej humus verejne kdyz nesnese pravdz. Spis stetka po sezone nez herecka