Verešová se zamilovala: Kdo je tím šťastným?
Zdroj: herminapress

Verešová se zamilovala: Kdo je tím šťastným?

Vytvořeno dne 03.08.2020

Kdo je ta mladá návrhářka? Tohle fakt udělala ta mladá holka? Takto a podobně si často špitají lidé, kteří se poprvé setkají se značkou KRISTIANNA. Popravdě se není čemu divit, že napřed nevěří. Dvaadvacetiletá Kristina Oganesian je ale dokáže přesvědčit. Po pár větách s rodačkou z Arménie už víte, že tahle slečna své řemeslo umí parádně a má vysoké cíle. A když se podíváte na outfity z její dílny, nedivíte se pak už vůbec ničemu.

Česko-slovenská top modelka Andrea Verešová je zvyklá si vybírat s kým fotí a co fotí. 

Vždy je naprostou profesionálkou.V případě značky KRISTIANNA si ale focení pro luxusní magazín Millenium viditelně užívala. „Bylo to super, modely se mi moc líbily,“ potvrdila Verešová.

Zkrátka ne vždy se povede spojit práci s příjemným pocitem z kvalitního oblečení. Tentokrát se to povedlo. „Jsem moc ráda, že se Andrea mé outfity pochválila. Je to obdivuhodná modelka, takže je to i pro mě pocta,“ usmívala se spokojená Kristina. Přitom její značka je na trhu teprve rok. Vznikla v roce 2019 a během této krátké doby se stala vyhledávanou i pro celebrity. Důvod je prostý - více než stoprocentní kvalita.

Doménou mladé návrhářky je kůže, látky si osobně jezdí do Itálie. V době pandemie covid-19 to v tomto ohledu měla samozřejmě složité. Přesto už zase pracuje na plné obrátky. V showroomu na prestižní adrese v Praze 1 nedaleko Pařížské ulice můžete vybírat z krátkých i plesových šatů, bund, kabátů, ale třeba i teplákových souprav. Zkrátka Kristina se nebojí téměř ničeho. A jak sama říká, její doménou je extravagance. „Jsem ráda kreativní, nevadí mi ani experimentování. Ale modely samozřejmě musí být nositelné,“ vysvětluje.

V každém případě je jasné, že kdyby se uděloval něco jako návrhářský Oscar, Kristina by byla minimálně horkou adeptkou na udělení ceny Objev nebo Skokan roku. A kdo ví, jak to s ní bude za rok. Tam už u nás možná nebude mít vůbec konkurenci.