Zamilované páry na premiéře Avataru 2. Kordula Stropnická s přítelem i expartner Mottlové s těhotnou přítelkyní
Zdroj: herminapress

Zamilované páry na premiéře Avataru 2. Kordula Stropnická s přítelem i expartner Mottlové s těhotnou přítelkyní

Vytvořeno dne 16.12.2022

Modrozelené postavy z dobrodružného scifi filmu Avatar 2 přilákalo do kin řadu slavných tváří. Veronika Žilková vyvedla téměř celou rodinu, setkala se i s bývalým skoro zeťákem, její dcera Kordula Stropnická představila přítele a Muž roku 2016 Josef Kůrka se pochlubil těhotnou partnerkou.

Vztah s herečkou Bárou Mottlovou modelovi Josefu Kůrkovi nevyšel, ale jak se zdá, štěstí našel po boku exotické krásky Angie Mangombe. A zamilovaná dvojice se pochlubila radostnou novinkou. Modelka a influencerka je těhotná. Ve čtvrtém měsíci na ní bříško ještě není zcela vidět, ale štěstím zářili na premiéře oba dva.

Láska sálala ostatně i z jiných párů. Do společnosti přivedla svého kluka Damiana také nejmladší dcera Veronika Žilkové Kordula Stropnická. O romantickém rande ale nemohla být řeč, na záda jí dýchala matka Veronika, brácha Vincent a bratranec a zároveň syn Agáty Hanychové Kryšpín.

Žilková se tam pro změnu potkala s Agátiným expřítelem Adamem Reiterem. Ten přišel v doprovodu přítelkyně a herečky Radky Pavlovčinové. A svou láskou se rozhodně netajili a nešetřili polibky.

Premiéru Avataru 2 si nenechal ujít ani moderátor Petr Vágner s novou partnerkou, DJka Andrea Pomeje s partnerem Petrm Plačkem, dorazil i rocker Petr Janda s manželkou Alicí a jednou z dcer nebo také manželé a moderátoři Zora a Míra Hejdovi