Zpěvačka Klára Výtisková čeká třetí dítě. Bude to kluk nebo další dcerka?
Zdroj: Supraphon

Zpěvačka Klára Výtisková čeká třetí dítě. Bude to kluk nebo další dcerka?

Vytvořeno dne 13.11.2020

Na jaře udělala uznávaná zpěvačka Klára Vytisková radost sobě i svým fanouškům skvěle přijatou albovou novinkou Love Is Gold. Album, jež v letošním roce doprovodily klipy Just Be You a Gold s hostujícím Albertem ČernýmLake Malawi, sklidilo řadu pozitivních recenzí. S ohledem na situaci se však zatím nedočkalo koncertního křtu. Jako náplast za odložený křest a společný koncert s Lake Malawi v pražské ROXY Klára natočila společně s kapelou speciální live session, která bude zveřejněna 25. 11., tedy v den původně plánovaného vystoupení v ROXY. Během natáčení bylo navíc odhaleno jedno překvapení – Klára čeká společně s manželem Romanem Víchou třetího potomka!

„Díky lockdownu a podzimu v kabátu se mi dařilo těhotenství dlouho skrývat, a tak vše vyšlo najevo až při natáčení live session, kterou chci věnovat fanouškům místo přesunutého křtu v ROXY.  Díky natáčení jsem si uvědomila, jak nám všem živé koncerty chybí,“ říká Vytisková k natáčení v prázdném klubu Meetfactory, kde si s kapelou rozložila nástroje na místě, kde normálně stojí publikum. Kluby teď zejí prázdnotou a využití celého prostoru jako prázdnoty doby pro kluturu je symbolické.

Dvojnásobná mamika po narození každé dcery vydala desku (Home /2015/, Love Is Gold /2020/) a na to konto říká: „Děti jsou obrovská inspirace, jsou to múzy.”

Když pak přijde na očekávaný třetí přírůstek do rodiny a obligátní otázku ‚kluk nebo holka?‘, Vytisková s úsměvem prozrazuje: „Vlastně jsem si vždy myslela, že budu mít tři dcery. Rozhodně ‚nezkoušíme kluka‘, s Romanem jsme zkrátka toužili po třech dětech, ale nevěděli jsme, jak nám to jako rodičům půjde. Po druhé dceři Olivii bylo jasné, že chceme větší rodinu. Moc se těšíme!”