Zpěvačka Míša Štiková Gemrotová jen září! Kývla na nabídku, která se neodmítá
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Míša Štiková Gemrotová jen září! Kývla na nabídku, která se neodmítá

Vytvořeno dne 15.10.2021

Zpěvačka Michaela Štiková Gemrotová přežila životní smršť, kdy se na podzim loňského roku zasnoubila, krátce nato vdala a do konce roku stačili s manželem zadělat ještě na miminko. Holčička Anežka se narodila koncem letošního května. Proto není divu, že zpěvačka „zaplula do klidných vod" mateřství a manželství a ve společnosti se moc neobjevuje.

„Já jsem nikdy moc po večírcích nechodila. A pravda, vůbec mi to nechybí. Jsme doma s manželem a s Anežkou a to už opravdu musí být, když vyrazíme do společnosti,“ uvedla Míša na společenské akci k uvedení nového potravinového doplňku na trh.

Se začátkem divadelní sezóny se zpěvačka pomalu vrací ke své práci. Fanouškům se už po ní stýská. „Je pravda, že mi lidé píšou, že mě nemají šanci vidět. Ale já k tomu mám ten nejlepší možný důvod, a to je Anežka!  Pár představení přece jenom zpívám. Občas Elisabeth v Plzni nebo Evitu v Českých Budějovicích. Na co jsem ale kývla, je Fantom opery, který se vrací zpátky. Produkce Fantoma vychází mi opravdu vstříc. Jsem za to neskutečně vděčná, že na mne, jako na matku, nezanevřeli,“ usmívala se natěšená Michaela Štiková Gemrotová, která do své práce zapojí celou rodinu. „Hlídat bude mamka nebo manžel Jiřík, to už mám domluvené.“