Zuzana Čaputová a Eva Pavlová – přehlídka elegance. Slovenská prezidentka zahájila návštěvu ČR
Zdroj: herminapress

Zuzana Čaputová a Eva Pavlová – přehlídka elegance. Slovenská prezidentka zahájila návštěvu ČR

Vytvořeno dne 12.06.2024

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová zahájila dvoudenní návštěvu České republiky. Završí tak rozlučkové zahraniční cesty před skončením mandátu.

Prezidentka Zuzana Čaputová přijela v doprovodu svého partnera Juraje Rizmana. Na tuto událost si oblékla růžové šaty, přes které oblékla lehký bílý plášť.

První dámě Evě Pavlové to také seklo. V bleděmodrém kompletu byla velmi elegantní. Pozorný čtenář si všimne, že paní Eva má delší vlasy. Nechává si je snad narůst?  

Ve čtvrtek dopoledne slovenská prezidentka vystoupí na mezinárodní konferenci Prague European Summit. V poledne pak Pavel Čaputové předá Řád Bílého lva občanské skupiny I. třídy za přínos k rozvoji česko-slovenských vztahů.

Zuzana Čaputová návštěvou dodržela tradici prezidentů Česka a Slovenska, že jejich první a poslední cesta ve funkci vede do druhého státu bývalého Československa. Cestu do ČR po uvedení do funkce plánuje také Pellegrini.

Zdroj: Aplausin.cz, Pražský hrad

 

 

 

Default User Image
Josef, 12.06.2024 17:27
Se mi, redaktoři novinek, zdáte... jeden napíše "neforemná Pavlová" druhý zase, že byla prudce elegantní... navrhuji vám dobrovolné rozpuštění a odchod makat pazourama !! J.
Default User Image
Jan Vek, 17.06.2024 08:15
Zuzana vypada jak krabice od bot. Recenze je jak od pervitinisty F. Vanka