Jágrova Dominika jen v župánku! S kadeřníkem Tomášem Arsovem řádila v ledovém bazénu
Zdroj: herminapress

Jágrova Dominika jen v župánku! S kadeřníkem Tomášem Arsovem řádila v ledovém bazénu

Vytvořeno dne 20.05.2021

Když se tihle dva dají dohromady, je z toho na straně jedné, pěkná taškařice, ale na straně druhé při tom neopomenou tvrdě pracovat.

Video soubor
Zdroj: herminapress

Příkladem toho je podvodní focení obou aktérů, kdy teplota vody osciluje kolem dvaceti stupňů. „Ono se řekne dvacet stupňů. Dobrý. Jenže když jsi v té vodě půl hodiny, oblečen a navíc se vlastně moc nepohybuješ, tedy skoro vůbec, teče ti do nosu a máš být za elegána či v případě Dominiky za krasavici, tak žádná sláva,“ popisuje své postřehy z focení Tom Arsov.

Vše má pod kontrolou fotografka nadmíru zkušená Lucie Drlíková a tak Tomáše v rychlém sledu nahrazuje ve vodě přítelkyně Jaromíra Jágra, kráska Dominika Branišová. „Já mám potápěčský kurs a pár ponorů v moři mám za sebou, takže mi tohle focení, až na tu studenou vodu, nedělá problémy. Lucie přesně ví, jak má fotka vypadat a tak když to odsýpá, jsme v téhle ledárně co nejkratší dobu,“ vysvětluje Dominika. „Jediný problém je momentálně Tomáš (Arsov), který se jaksi vžil do role puberťáka a za každou cenu se mně snaží shodit do vody,“ naoko si stěžuje rozchechtaná Dominika.