Jaké jsou oblíbené letní hity Marty Jandové, Tomáše Matonohy nebo Robina Sobka?
Zdroj: herminapress

Jaké jsou oblíbené letní hity Marty Jandové, Tomáše Matonohy nebo Robina Sobka?

Vytvořeno dne 04.08.2022

K pohodové letní náladě neodmyslitelně patří letní hity, obvykle s chytlavou a často i jednoduchou melodií. Moderátory Frekvence 1 Martu Jandovou, Tomáše Matonohu a Robina Sobka jsme u příležitosti spuštění TOP 100 letních hitů vyzpovídali, jaké jsou ty jejich nejoblíbenější.

„Mým nejoblíbenějším letním songem je Watermelon Sugar od Harryho Stylese.  Kromě toho, že je to moc pěkná písnička, tak s létem mám spojené právě melouny a jejich chuť. Jednak nás během horkých měsíců umí skvěle osvěžit, ale i celkově vizuálně k létu hezky ladí,“ odpověděla Marta Jandová.

Její kolega z rádia Robin Sobek prozradil, že už roky má s létem spojený hit Žijeme len raz od Ega, ale letošní léto je pro něj jako "Ve snech", protože tato stejnojmenná písnička, kterou nazpíval právě s Martou Jandovou, byla v Hitparádě Frekvence 1 celých 10 letních týdnů. Ve vyprávění pak pokračoval: „Beru to jako malý důkaz toho, že to není jen můj letní hit, ale i některých našich posluchačů, kteří pro něj skoro celé léto hlasovali, děkuji za to.“

Zatímco oba dva sáhli při výběru po relativně nových písničkách, tak Tomáš Matonoha naopak v létě nejraději poslouchá starší vypalovačku z filmu Pomáda Summer Summer Nights s Johnem Travoltou a Olivií Newton-John. „Je to léty prověřený song s pohodovou energií, který nemá chybu, a ani náročné posluchače neurazí,“ dodal.   

Zda se jejich favorité dostanou do výsledné TOP 100 letních hitů Frekvence 1 se spolu s posluchači oblíbení moderátoři dozví v sobotu 20. srpna. Rádio v ten den odehraje od 10 do 17 hodin v premiéře celou super-hitparádu, následně bude zveřejněna i na webu.