Jan Bendig s přítelem Lukášem končí za porušení pravidel v televizní show
Zdroj: TV Prima

Jan Bendig s přítelem Lukášem končí za porušení pravidel v televizní show

Vytvořeno dne 08.12.2022

Ve další epizodě show LIKE HAF bude pořádně dusno a z toho, co se stane, budou diváci hodně v šoku. Partner Honzy Bendiga, Lukáš Rejmon, se rozhodl bojkotovat týdenní výzvu, kterou měli soutěžící ve vile splnit. Dokonce měl nabádat i ostatní soutěžící, aby úkol také neplnili.

Produkce pořadu se ho po dlouhém uvážení rozhodla z vily vyloučit, společně s ním se rozhodl odejít i zpěvák Jan Bendig. „Show Like Haf byla pro mě neskutečná příležitost. Nepřišel jsem vyhrát, i když se nám to v celkovém bodování od začátku s Lukášem dařilo. Do soutěže jsem šel s tím, že zažiju něco nového, a to se mi splnilo. Kde jinde bych šel do tanečních, zkusil jízdu na motorkách, zašel na psí závody nebo zažil se svýma pejskama tolik dobrodružství. LIKE HAF byla skvělá příležitost a já jsem za ni vděčnej. Budu na ni vzpomínat do konce života, a proto jsem se rozhodl věnovat 100 000 korun na vybraný psí útulek. Protože pomáhat se má,“ říká Jan Bendig.

Jejich odchodem to ovšem rozhodně nekončí, obrovská hádka se následně spustila mezi Anetou a Laduškou. Jak to všechno bylo se dozvíte v dnešní epizodě.

Zdroj: TV Prima