Jednou policajt, vždycky policajt. Pavel Zedníček si zahrál ve Specialistech
Zdroj: TV Prima

Jednou policajt, vždycky policajt. Pavel Zedníček si zahrál ve Specialistech

Vytvořeno dne 10.02.2024

Další epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Mimo zákon 2, kterou se uzavře úvodní dvoudíl desáté řady seriálu. V napínavém finále se v ní rozřeší tajemná smrt bývalého policisty Otakara Helebranta.

Vyšetřování smrti policisty ve výslužbě Otakara Helebranta se začíná komplikovat. Specialisté se již pomalu začínají přiklánět k verzi dalšího bývalého kriminalisty, podplukovníka Kučery (Pavel Zedníček), který stále tvrdí, že byl jeho exkolega skutečně zavražděn.

Otázkou je, jak do případu zapadá mladá dívka Jana (Anna Čtvrtníčková), která se s Otakarem Helebrantem setkala krátce před jeho smrtí. Zdá se totiž, že při jejím prošetřování detektivové narazili na velmi závažný případ organizovaného zločinu. Rozhodnou se tedy na možného pachatele nastražit past. Tím ale spustí lavinu, která vyústí v napínavé a velmi nebezpečné finále celého případu.

Pavel Zedníček: „Hraji podplukovníka Kučeru, který je sice již v důchodu, ale vzhledem k tomu, že zavraždí jeho kamaráda a bývalého kolegu, tak se snaží tento případ vyřešit a fušuje tak Specialistům do jejich práce. Na natáčení se mi moc líbí, jsou to všechno mlaďoši, což mě těší a je vidět, že je to výborná parta.“

Anna Čtvrtníčková: „Hraji postavu Jany Dobrovské, což je taková zajímavá dívka. Snažím se k ní najít cestu a musím přiznat, že je to pro mě docela výzva. Má totiž za sebou věci, kterými jsem si já, díky bohu, neprošla. Jako je například ztráta rodičů a podobně. Doufám, ale, že si mi ji podařilo zahrát uvěřitelně.“  

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova! Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.