Ještě jednou Marie Terezie aneb co se děje, když zhasnou kamery a Kotek s ostatními herci mají volno
Zdroj: Česká televize

Ještě jednou Marie Terezie aneb co se děje, když zhasnou kamery a Kotek s ostatními herci mají volno

Vytvořeno dne 04.01.2022

Ač se nám herci na obrazovce představují leckdy v tragických rolích, v seriálu Marie Terezie nevyjímaje, je samozřejmě zajímavé být u toho, když se vypnou kamery a je na chvíli volno.  Jak to pak vypadá, se můžete podívat na přiložených fotografiích.

Pro úplnost dodáváme, že z důstojného Františka Lotrinského, tedy Vojty Kotka, je rozpustilý kluk, který si společně s Josefem II., tedy Aaronem Frieszem, dobírá Ursulu Strauss, ještě před chvílí důstojnou Marii Terezii. Ta jim, jak uvidíte, na fotografiích zdárně sekunduje. 

Vážnost a dvorní noblesa je ta tam. Ve chvílích jako je tato, herci takzvaně „upouštějí páru“ a přestávají myslet na práci. Mnozí si dají kávu, ano, mnozí cigárko a někteří „vypnou“ a poslouchají ze sluchátek hudbu. Každý podle svého. Popravdě řečeno, není to pravidlo, že je vždycky takhle veselo. Mnohdy jsou herci pěkně utahaní a jsou rádi, že je s natáčením konec.   

 

 

 

Default User Image
Alena Tietzová, 04.01.2022 19:55
Tento seriál byl krásný od prvních do posledního dílu Vojta Kotek byl úžasný a role mu sedla za celý seriál bravo
Default User Image
Sylva, 05.01.2022 12:16
Nádherný serial jsem velmi překvapená jak se role zhostil Vojta Kotek je to už teď v mých očích velký pan herec. Moc díky všem za nádhernou práci
Default User Image
Táňa Janečková, 05.01.2022 13:47
Seriál se mi moc líbil. Vojta Kotek byl skvělý po celou dobu seriálu. Seriál jsme sledovali celá rodina. Díky všem za perfektní spolupráci.
Default User Image
Eva Cermanová, 05.01.2022 23:23
Celý seriál je velmi povedeným filmařským počinem, herci úžasní, kostýmy nádherné, prostě jsem vše sledovala tak, jako dítě sleduje krásnou pohádku.
Default User Image
Mirka, 06.01.2022 11:38
Moc krasny serial od zacatku az do konce , Vojta Kotek vyborny herec, moc dekuji
Default User Image
Dagmar, 08.01.2022 21:52
Úžasný seriál, po shlédnutí posledního dílu jsem si musela pustit znova ty první čtyři :-). Krásné kostýmy, prostředí a Vojta Kotek byl v roli výborný, od rafťáků velký posun :-)
Default User Image
Anonym, 11.01.2022 05:00
Vadilo mi to střídání hereček ta tlustá než jsem pochopila že je to M. T
DOST BLBE
POSLEDNÍ DÍL PARADA