Jiřina Bohdalová hubne do plavek. Dietu vyzvídala na Lucii Bílé
Zdroj: herminapress

Jiřina Bohdalová hubne do plavek. Dietu vyzvídala na Lucii Bílé

Vytvořeno dne 15.11.2021

Kmotrami originální knihy Mistra cukráře Josefa MaršálkaSexy dorty“ byly zpěvačka Lucie Bílá a herečka Simona Stašová. Křtem v pražském Divadle Lucie Bílé tuto moderní kuchařku poslaly do světa.

Přitom stačilo málo a Josef Maršálek by pro cukrářku musel hledat jiný název. „Slovo sexy nám dlouho zakazovaly vyhledávače na internetu. Ale uznejte, lepší název neexistuje. Jinak to nešlo,“ uvedl s nakažlivým smíchem Josef Maršálek.

Lucie Bílá přiznala, že pečení moc nedá. „Raději než bych vařila, tak jsem koupila hospodu. Určitě jednou zkusím něco upéct. Jsem milovnice kávy a k tomu patří něco sladkého. Pobavila mě Jiřina Bohdalová, s kterou jsem minulý týden mluvila. Prý jestli nemám nějakou účinnou dietu, že prý potřebuje zhubnout do plavek.“

Josef Maršálek si svými dorty narovnal vztahy se svými sousedy a také Simona Stašová věří, že dobré dorty obrousí nejednu hranu sváru. „Lucka je pro mne žijící legenda. I když jednu legendu mám doma. Moje máma dokáže propojit lidi, kteří si myslí každý úplně něco jiného. Jdou na raut a všichni společně se řežou smíchy. Takže jsem ráda, že jsme v divadle, které lidi také propojuje, a doufám, že nám k tomu pomohou sladkosti,“ uvedla Simona Stašová.

Křest si nenechaly ujít kamarádky Josefa Maršálka Tereza Bebarová, Regina Řandová, Eva Decastelo či Jolana Voldánová, která se ujala moderace křtu.