Josefíková jde ve stopách Postřižin. Svoji bujnou hřívu zkrátila skoro na ježka
Zdroj: herminapress

Josefíková jde ve stopách Postřižin. Svoji bujnou hřívu zkrátila skoro na ježka

Vytvořeno dne 02.02.2023

S hlavou ostříhanou úplně nakrátko přišla herečka Eva Podzimková (Josefíková) prezentovat seriál, kde hraje hlavní roli. Přestože ji lákalo si nechat zkrátit vlasy už delší čas, s takto razantní změnou nikdo nepočítal. Vlasy ustřihla odhadem o dobrých 20 centimetrů.

„Bylo to moje rozhodnutí. Už dlouho mě lákalo změnit délku vlasů, ale nebyl čas. Přišlo to až s novým projektem. Nejvíc byl překvapený asi manžel. Stále mě velmi miluje, ale těší se, až mi vlasy dorostou,“ usmívala se Eva Podzimková na tiskovce k novému seriálu Sedm schodů k moci, kde hraje postavu Anny Malé.  

Pro Evu Podzimkovou je tato role dosud největší hereckou příležitostí. „Byla jsem touto nabídkou velmi mile překvapena, je to velká role a je skvěle napsaná. Moje postava je žena schopná a velmi ambiciózní. Troufám si říct, že Sedm schodů k moci osloví nejen atraktivitou politického prostředí. Není to téma v Česku seriálově exponované,“ říká Eva Podzimková, která zahájila natáčení nejnáročnějšího projektu své kariéry necelý rok po narození dcery Loty. „Zpočátku to byl trošku náraz do dosavadního rodinného života. Bylo potřeba nastolit přísnější logistiku, ale podařilo se to i díky tomu, že mám opravdu skvělé zázemí,“ dodává herečka.

Osmidílná fiktivní série Sedm schodů k moci vypráví příběh ženy, která uměla okouzlit, uměla si jít tvrdě za svým, milovala luxus, vlivné muže a moc. Sleduje životní cestu a kariérní vzestup venkovské servírky Anny Malé krok za krokem nebo, chcete-li, schůdek po schůdku, a to až do nejvyšších politických pater a ložnice ministra Tomáše Vichra (Jiří Vyorálek). Autorem námětu a scénáře je publicista Josef Klíma.

V dalších rolích se objeví například Tomáš Měcháček, Veronika Žilková, Jana Krausová, Michal Novotný, Michal Dalecký, Betka Stanková, Soňa Norisová, Jiří Štrébl, držitelka Českého lva Pavla Gajdošíková a v roli klíčového novináře Ivana Krčky Pavel Batěk.

Sedm schodů k moci brzy uvidíte nové videoslužbě prima+.

 

 

 

Default User Image
Zuzana , 02.02.2023 09:46
Hrůza, zestárla tak o deset let. Je z ní obyčejná šedá myš.
Default User Image
Týna, 02.02.2023 09:58
do roka z ní bude opět dlouhovláska. Tento účes je možná velmi praktický, ale velmi ubírá na ženskosti. Bohužel nesluší ani tak krásné ženě jako je Eva. Dělá ji mnohem starší.
Default User Image
Robert, 02.02.2023 10:17
Děvčata neblázněte, Evě to sluší, je to změna, a každá změna v člověku vyvolá chuť do života. Stejně jako u většiny mužů v dospívání dlouhé vlasy, výraz rebelství a vzdoru, tak každá žena by si měla vyzkoušet krátký střih, vlasy dorostou a mozek zesílí.
Default User Image
Eva Nováková, 02.02.2023 10:32
Přimlouvám se za dlouhé vlasy,určitě jí to víc slušelo...
Default User Image
Monika, 02.02.2023 12:11
Tak jestli to má kvůli obsazení v něčem, tak proč ne...........Jinak je ale krásnější s delšími vlasy. A to nesrovnatelně krásnější :-)
Default User Image
Marie , 02.02.2023 13:02
Je stále krásná a vlasy jí narostou. Je to milá dívka a má v očích jiskru.