Kvůli Veronice Žilkové muselo být pozastaveno natáčení seriálu ZOO!
Zdroj: TV Prima

Kvůli Veronice Žilkové muselo být pozastaveno natáčení seriálu ZOO!

Vytvořeno dne 17.10.2023

Natáčecí den seriálu ZOO je teprve v polovině, ale v zákulisí už se něco chystá. Dotyčná – Veronika Žilková coby Petra Hubáčková – odříkává své texty, a jakmile režisér Jiří Chlumský řekne „Stop!“, v infocentru začne rej. Šimon Bilina s dortem vtrhne na plac a už zpívá narozeninovou písničku. Veronika Žilková, nová posila ZOO, má právě narozeniny.

„Jsem dojatá, pláču, protože jsem ještě nikdy na natáčení neslavila, nebo si to spíš nepamatuji,” upřesňuje s úsměvem herečka. „Žádnou oslavu ani přání jsem nečekala, protože jsem v seriálu ZOO poměrně krátce a taky jsem dnešní narozeniny docela tajila. Co nedáte na Instagram, jako by nebylo. Dojalo mě to. Po klapce nastoupil štáb, přišli s dortem a pan režisér mi dal kytku v květináči. Dokonce s větou, že ví, že nemám ráda řezané, a to mě na tom dojalo asi to nejvíc, že jsem někomu, to je jedno, kdo to byl, stála za to, aby si zjistil, co mám ráda. Řezané kytky nemám ráda, protože mám pocit, že se jim uřízne duše. Když mi někdo chce dát kytku, tak vždycky prosím, aby byla v květináči, ať na něj mám delší vzpomínku než jenom ten týden, kdy vydrží řezaná,“ vysvětluje Žilková, která přiznává, že narozeniny vůbec neslaví. Výjimku udělala jen jednou.

„Nikdy nepořádám oslavu. Jen jednu, ke svým šedesátinám. Tehdy jsme měli představení v Divadle U Hasičů. Předtím jsem žádné narozeniny neslavila. Nemám ráda oslavy, protože mám pocit, že vlastně ty lidi k tomu trošku nutím. Je to taková povinnost, přijít na ty narozeniny, ale já jsem u těch šedesátin měla zase pocit, že by to člověk měl udělat. Člověk tak přemítá, získá nějakou zkušenost a řekne si: Aha, tak těch 60 let jsem žila proto, abych přišla na to, že vlastně vím, že nic nevím, to byla oblíbená věta mojí maminky,“ prozrazuje seriálová Petra Hubáčková.

A jaké má plány na narozeninový den? Prý dokonalé. „Letos jsem povolila rodině, že mi mají poslat jen esemesky. A večer jdu s dcerou Agátou do kina. Řekla jsem: Agáto, já bych chtěla od tebe dáreček. Agáta vždycky dává všem strašně moc drahý dárky, tak jsem řekla, že žádné nechci, jen jeden. Aby si na mě večer udělala čas a šly jsme do kina na film Barbie. Vezme si s sebou malé prosecco a budeme ho tajně upíjet.“