Langmajer v podprsence a další kousky! Film Po čem muži touží 2 je dotočený
Zdroj: CinemArt

Langmajer v podprsence a další kousky! Film Po čem muži touží 2 je dotočený

Vytvořeno dne 11.10.2021

Režisér Rudolf Havlík dotočil komedii Po čem muži touží 2, která volně navazuje na jeho divácky nejúspěšnější film roku 2018 Po čem muži touží.

Budeme sledovat psycholožku Irenu (Anna Polívková), které se po noci, kdy zapíjela zklamání z rozchodu s přítelem, vyplní bizarní přání: chci bejt chlap! Ráno je v těle, které nenávidí, ale teď má možnost zjistit, jací muži vlastně doopravdy jsou.

Bláznivá komedie Po čem muži touží 2 zavede hlavní hrdinku v mužském těle Jiřího Langmajera do řady prostředí, které jsou doménou mužů. Ocitá se jako dělník na stavbě, je nucen/a s partou zpocených chlapů hrát fotbal, chodit hospody na pivo a dokonce používat společné sprchy. Jediný, kdo věří, že v mužském těle se skrývá Irena, je soused Radim, kterého hraje Marek Taclík. Právě on je průvodce proměněné Ireny chlapským světem. Vezme ji i do fotbalového týmu, který trénuje. A v něm se sešla opravdu povedená herecká sestava - Leoš Noha, Radek Holub, Oskar Hes, Michal Kavalčík, Jiří Maryško nebo Ondřej Kavan. Ondřej měl původně scény pouze na stavbě, ale Karel Zima se zotavoval po operaci a nemohl sportovní scény točit, režisér proto zařadil Ondřeje Kavana i do fotbalového týmu. Trénink amatérských fotbalistů byl pro Jiřího Langmajera příležitostí, jak s laskavým humorem hledat ženské já v kopačkách.

Nová bude i postava vědmy Zoltany. Za onemocnělou Pavlu Tomicovou roli převzala Zuzana Kronerová a zprávy z placu prozrazují, že čaruje stejně úspěšně jako její předchůdkyně v prvním dílu.

Film Po čem muži touží 2 je opět humorným pohledem na střet mužského a ženského světa a hledání jejich vzájemného porozumění, které může jednoho i druhého dovádět k šílenství. Ve filmu dále hrají Tereza Kostková, Pavel Šimčík, Martina Babišová, která s režisérem natočila film Minuta věčnosti, nebo modelka a herečka Pavlína Němcová.