Legendární fotbalista Jan Koller chystá velkolepou narozeninovou oslavu. Fanoušci si přijdou na své
Zdroj: herminapress

Legendární fotbalista Jan Koller chystá velkolepou narozeninovou oslavu. Fanoušci si přijdou na své

Vytvořeno dne 15.02.2023

Oslava životního jubilea Jana Kollera v podobě programu Noci s legendou se chystá v Praze, 31. března v kino sálu pražské Lucerny. Tam ji měla například minulý podzim i Marta Kubišová ke svým 80.narozeninám. Tentokrát přebírá štafetu Jan Koller a jeden z nejhezčích sálů v Praze bude patřit v březnu právě jemu.

Jan Koller drží rekord v počtu střelených branek za českou i československou fotbalovou reprezentaci. V roce 1999 byl vyhlášen nejlepším fotbalistou České republiky, a o čtyři roky později byl dokonce v nominaci na Zlatý míč. V minulém roce o něm vznikl film s názvem Jan Koller – Příběh obyčejného kluka, který běžel v kinech a následně v televizích. Celkem ho shlédlo přes milion diváků a s hlavním hrdinou mohou fanoušci nyní oslavit jeho 50.narozeniny. Jak z filmu všichni jistě vědí, Honza je milovník piva, a právě fanoušci budou mít pivo na akci od sponzora zdarma a budou si moci s Honzou k jeho jubileu připít.

,,Je to pro mě něco speciálního, protože je to poprvé, co takhle budu oslavovat své narozeniny. Pro mě je to nové, budu nervózní, ale moc se těším, hlavně na ty hosty, kteří se připravují, a kteří budou pro mě překvapení,“ řekl ke své oslavě Jan Koller.

V rámci programu se fanoušci mohou těšit na zábavnou show na pódiu s Honzou Kollerem a moderátorem. Jako překvapení si agentura VDN Promo připravila exkluzivní hosty, o kterých jak už zmínil, neví ani samotný oslavenec. Večer bude doplněn o interaktivní ukázky z Honzova života. Nebudou chybět ani vystavené Honzy dresy, které Vás provedou celou kariérou Honzy Kollera. Honza se na vás těší 31.3.2023 v Lucerně!