Lela Vémola jako černá Barbie a podprsenka Langmannové! Módní police z filmu Karlos!
Zdroj: herminapress

Lela Vémola jako černá Barbie a podprsenka Langmannové! Módní police z filmu Karlos!

Vytvořeno dne 17.01.2024

Premiéra filmu Karlos ve Slovanském domě přilákala pozornost známých tváří z českého showbyznysu. My byli samozřejmě u toho, abychom se podívali, v jakých šatech a outfitech naše celebrity přišly! Některým se výběr modelu povedl, jiným zase ne. Posuďte sami v naší fotogalerii.

Manželé Lela a Karlos Vémolovi se ve svých outfitech hodně třpytili. Lela oblékla dlouhé černé šaty ke krku s odhalenými zády. Šaty jí moc slušely a líbily se nám i zvolené doplňky. Karlosovi jeho oblek šitý na míru skvěle padl. Dobře vypadaly i výrazně široké klopy. Jediné, co bychom vyměnili je opasek, který se k takovému obleku opravdu nehodí.

Modelka Renata Langmannová dorazila v černé kalhotovém overalu s výstřihem až k pupíku. Odhalila tak i své spodní prádlo. Dobře vypadá i krátké sako a neobvyklé kozačky. Renatin výběr chválíme.

Modelka Natálie Kotková zvolila černý top s průstřihy a černá flitrovaná sukně. Outfit není ničím zajímavý a nehodí se k němu ani boty, které Natálie obula. Lodičky by vypadaly mnohem lépe!

Herečka Eliška Křenková si s výběrem oblečení hlavu moc nelámala. Béžová halenka, černé kalhoty a černý kožíšek. Jedna velká nuda, a navíc Eliška vypadá o pár let starší.

Bývalá herečka z filmů pro dospělé a manželka MMA zápasníka Michala Martínka Lenka Martínková, oblékla krátké béžové šaty s rolákem a kožešinový světlý kabátek. Tělové silonky do střevíčků s otevřenou špičkou se opravdu nenosí!