Leona Machálková je dříč! Krumpáčem se umí ohánět jako zkušený pracant
Zdroj: herminapress

Leona Machálková je dříč! Krumpáčem se umí ohánět jako zkušený pracant

Vytvořeno dne 19.04.2021

Kdysi městské holce, zpěvačce Leoně Machálkové, přirostla zahrada a příroda k srdci natolik, že dneska nemá obavu z různé havěti, na kterou může v přírodě narazit. Na zahradě se nebrání jakékoliv práci, naopak se na jaro těší.

„Máme chalupu s velkou zahradou a v Praze domek s menší zahrádkou. A protože se práce sama neudělá, i já ráda přiložím ruku k dílu. Zase ale opravdu nemusím dělat všechno, proto těžší práce svěřují mužům. I tak na mne zbyde hodně od sekání trávy, pletí, sázení kytek a další a další. Už dávno nejsem ta městská holka, co má problém s přírodou. Žížal a myší se nebojím!“ usmívala se zpěvačka a doplnila, že žádné zahradnímu centru neodolá. Vždycky odejde s něčím, co jí do zahrady nutně hodí.

Leona Machálková už z principu podpořila společnou akci pražských Řeporyj a NF Český Mozek a přišla zasadit strom do nově vznikajícího sadu. „Jsem ráda, když se něco vysazuje. Pořád lepší, než aby mýtilo. Když si vezmete, kolik zeleně se vykácí jenom proto, aby se postavil barák plný kanceláří. Proto jsem ráda, že vzniká nový sad. Bude to hezké místo a lidem tu bude dobře.“