Lucie Borhyová má nového módního návrháře. Na českou scénu přichází Dominik Navrátil
Zdroj: herminapress

Lucie Borhyová má nového módního návrháře. Na českou scénu přichází Dominik Navrátil

Vytvořeno dne 20.03.2024

Osobnost jako je moderátorka Lucie Borhyová si může mezi módními návrháři jistě vybírat. V současnosti ji však svými modely učaroval mladý stylista a módní návrhář Dominik Navrátil.

Lucie „vynesla“ Dominikovy šaty například na Slavících, Českých lvech, oslavách třiceti let Novy a také na mnoha letošních plesech. „Dominik má nový a mladý pohled na dámskou módu a líbí se mi jeho inovativní návrhy a také nadčasový přístup, který protíná jeho tvorbu. Jeho výtvory jsou vzdušné, lehké, nejsou nijak přezdobené a hlavně splňují moje představy, jak chci být oblečená na slavnostní příležitost,“ popsala Lucie svoje pocity v Dominikově ateliéru, kam se přišla podívat na nové látky, z nichž bude Dominik pro Lucii šít další modely.

Dominik se začal o design zajímat již na střední škole. Jeho rodinné vazby spojené se švadlenami mu dali lásku k řemeslu, a šicí stroj byl jeho tajným společníkem už od útlého věku. To byl jeho základní kámen pro kreativní rozvoj a postupně se vypracoval do návrháře hvězd jako je Lucie Vondráčková, Tereza Mašková, 4 Tenoři ( Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž, Michal Bragagnolo) či Anna Julie Slováčková.

"Pro mě je důležité vnímat aktuální trendy, ale především sledovat, jak se klient ve svém oblečení cítí. Kvalita zpracování a nadčasovost jsou pro mě klíčové prvky, které se snažím vnést do každého svého kusu," sděluje Dominik Navrátil.