Majk Spirit jako policajt a Rytmus coby romský lichvář. Film Invalida jde do kin
Zdroj: herminapress

Majk Spirit jako policajt a Rytmus coby romský lichvář. Film Invalida jde do kin

Vytvořeno dne 13.04.2023

Černá komedie o kolosální pomstě a nejpevnějším přátelství. Bláznivý příběh naprosto nepravděpodobného akčního hrdiny a jeho snahy získat zpět svou rodinu. Film Invalida režíruje Jonáš Karásek, filmař s mimořádným smyslem pro humor a příběh.

Divoké devadesátky. Šusťákové soupravy, pestrobarevná saka, velké kazeťáky, videopřehrávače, kýčovitá techno hudba, videopůjčovny na každém kroku, nové společenské poměry, záplava různých podvodníků, začínající organizovaný zločin. V této době a prostředí anonymního maloměsta se odehrává příběh Laca, na svou profesi hrdého údržbáře místního muzea, který se kvůli své výbušné povaze ocitá v nesprávném čase na nesprávném místě a po setkání s drsnými podvodníky skončí na vozíku. Když pak zjistí, že spravedlnost je nedosažitelnou utopií, rozhodne se vzít věci do vlastních údržbářských rukou. Začíná pomsta, jakou jste ještě neviděli. A poznáte přátelství, jaké by vás ani nenapadlo.

Film Invalida režíruje Jonáš Karásek, filmař s mimořádným smyslem pro humor a příběh, které dokáže suverénně kombinovat s akcí, a to vše je navíc zabaleno v atraktivním vizuálním obalu. Pro Jonáše to bude už jeho třetí film po komerčně úspěšných filmech Kandidát a Amnestie.

Film s jedinečným příběhem je zaplněn humorem, akcí, originálními postavami, jedinečným příběhem a hlavně vtipnými autentickými dialogy. Ve snímku se vedle Zdeňka Godly a Gregora Hološky představí Klára Melíšková, Daniel Fischer, Ivo Gogál, Olga Belešová, Sväto Malachovský, Sáva Popovič, Sandra Lasoková a také trio hvězd hudebního show-byznysu: Rytmus v roli romského lichváře, Majk Spirit a rapper VEC jako policisté.

 

 

 

Default User Image
Janina, 13.04.2023 20:48
To s tím Godlou myslíte vážně? Čím se zasloužil, že z něj děláte celebritu,cpete ho do reklamy,do soutěže Inkognito,k Šípovi,dokonce měl i postelovou scénu.To se mu bojíte říct,že už ho nebudete obsahovat,aby si to nevysvětlil jinak ?Koukat se na něj vážně nedá.Snad bude mít co nevidět,díky TV,splacený dluhy a skončí.Ostatní herci musí být naštvaní,jen se to bojí říct.
Default User Image
Janin otec, 11.11.2023 23:15
Ty si pekne mimo, nebyť Godlu, ten film by nebol tak podarený...