Máma a táta v jedné osobě! Bývalý model si nechá porodit vytoužené dítě náhradní matkou
Zdroj: herminapress

Máma a táta v jedné osobě! Bývalý model si nechá porodit vytoužené dítě náhradní matkou

Vytvořeno dne 04.06.2021

 

Bývalý model a nyní ředitel estetické kliniky Robert Paulat se rozhodl pro důležitý životní krok. Jeho přání vychovávat potomka se stane skutečností a Robert se stane mámou a tátou v jedné osobě. Rozhodl se totiž pro netradiční způsob rodičovství a miminko mu nosí pod srdcem náhradní maminka.

„Nerozhodl jsem se ze dne na den. Měl jsem ve dvaceti letech přítelkyni, která mi bohužel zemřela na rakovinu. A už tenkrát jsme spolu plánovali rodinu. Pak jsem prošel nějakou transformací a uvědomil si, že mne zajímají nejen ženy, ale i muži a že založit rodinu bude opravdu těžké,“ uvedl Robert Paulat.

Po letech hledání našel Robert Paulat ideální náhradní maminku, která už několik dětí odnosila a má dokonce také děti vlastní. V polovině července porodí chlapečka i Robertovi. S náhradní maminkou její těhotenství prožívám od prvního momentu. Každou prohlídku, každý ultrazvuk. Potřebuji vidět, jak miminku bije srdíčko. Vždycky se mi tají dech,“ vyprávěl s dojetím v hlase budoucí tatínek a maminka Robert, který se na rodičovskou roli pečlivě připravuje. „Byl jsem na předporodním kurzu, mám koučku a při porodu budeme mít dulu. Teď jsem byl na poslední dovolené, protože s malým se dlouho nikam nedostanu. Vzal jsem si sebou knihu od primáře Pařízka, trilogii o 1200 stranách a nastudoval jsem to. Chci být na všechno připravený. Mám doma kompletní výbavičku, včetně kočárku, plínek, mám snad 40 lahviček na mléko. Zahrnu syna obrovskou láskou, která mu vynahradí mamku.“

Na malého Paulata se těší celá rodina. A i okolí na nezvyklou situaci reaguje pozitivně. „Moji rodiče byli k tomu ze začátku skeptičtí, ale potom, když jsem jim oznámil, že jsme v očekávání, oba brečeli. Babička slíbila, že vnoučka bude rozmazlovat. Prý jsem byl hodné dítě, tak snad kluk bude po mně,“ smál se Robert Paulat, jehož syn bude zatím jediným pokračovatelem rodu.