Manželka Martina Preisse se změnila k nepoznání. Experiment s vlasy plánovala půl roku
Zdroj: herminapress

Manželka Martina Preisse se změnila k nepoznání. Experiment s vlasy plánovala půl roku

Vytvořeno dne 23.01.2023

Herečka Martina Preissová po letech změnila image. V rovných vlasech a nové barvě je téměř k nepoznání. Nechala se totiž přesvědčit od svého kadeřníka Honzy Kořínka a podstoupila celkem radikální proměnu. Z havraní černé nezbylo nic a hereččiny kadeře zdobí světlejší barva.

„Musím říct, že jsem se toho docela bála. Nejsem si zcela jistá, že jsem tip na tyto experimenty. Ale jelikož vím, že Honza Kořínek je jeden z nejlepších u nás, tak jsem bála o maličko míň,“ směje se oblíbená drbna ze Slunečné. Celá její proměna byla dlouho dopředu plánovaná. Takže to nebylo rozhodnutí z minuty na minutu. „Potřebovala jsem počkat, až dotočím a nebudou mi navazovat obrazy v seriálu. Do toho Honza je taky dost vytížený, takže jsme to všechno plánovali od léta. Půl roku plánování. Celý den v kadeřnictví a pak celý den v ateliéru,“ prozrazuje Preissová.

Stala se totiž také novou tváří vlasové kolekce, ve které hrají prim právě její vlasy a ženskost. „Nejhorší asi bylo vydržet celý den v kadeřnictví. Tak dlouho jsem v kuse snad neseděla ani na čtené zkoušce v Národním. Přiznám se, že vůbec nechápu ty kadeřnické procesy, to je taková alchymie. Ale asi po osmi nebo deseti hodinách bylo hotovo a já si šla lehnout,“ vzpomíná Martina Preissová.

Samotné focení pro ni bylo prý podstatně jednodušší a příjemnější. Na péči profesionálů je zvyklá, focení bere jako součást své profese, ale zároveň přiznává, že focení vlasových kolekcí je tedy opravdu něco jiného. „Dvakrát nebo snad třikrát jsme ten den myli vlasy. To je samo osobě na dlouho. Ale moc mě bavilo, jak Honza Kořínek se svým týmem vymyslel různé looky. Měla jsem na hlavě snad všechno,“ vzpomíná a směje se.

Zdroj: Hair studio Honza Kořínek