Matěj Hádek bude natáčet u moře. I na Jadranu vládne zločin
Zdroj: TV Prima

Matěj Hádek bude natáčet u moře. I na Jadranu vládne zločin

Vytvořeno dne 18.02.2023

Skupina Prima připravuje ve spolupráci s režisérem Vojtou Moravcem novou šestidílnou minisérii Na vlnách Jadranu z prostředí jadranské riviéry a pobřežní policie. Příběhy popisují chorvatský policejní tým, ve kterém jsou na letní sezóny jako policejní posila přiřazeni i dva čeští policisté, kteří pomáhají českým turistům v nesnázích. Ústřední hrdiny ztvární Matěj Hádek a Natalie Germani.

„Seriál Na vlnách Jadranu připravujeme již několik let, ale jeho realizace byla nejdříve odsunuta z důvodu změn na straně chorvatského koproducenta a pak další roky kvůli pandemii covidu. Teď se nám podařilo vše opětovně připravit a natáčení může v květnu začít. Příběh hlavního hrdiny Honzy Zacha v podání Matěje Hádka volně navazuje na seriál Pod hladinou, který uvedeme letos na nové videoplatformě prima+. Zápletky jednotlivých dílů jsou inspirovány skutečnými případy, které se na Jadranu staly. Nebudou chybět drama ani humorné situace,“ říká Lucia Kršáková, výrobní ředitelka skupiny Prima.

Celkem se bude natáčet šest epizod na oblíbeném chorvatském ostrově Brač. Za scénáři stojí Lucie Paulová, kreativní producentkou se stala Jana Skořepová a producentem je Lucia Kršáková.

Hlavním koproducentem nového seriálu je slovenská TV JOJ.