Moderátor o chlupatých částech svého těla! Ženy se ozvaly… rozhodně to holit nebudu!
Zdroj: herminapress

Moderátor o chlupatých částech svého těla! Ženy se ozvaly… rozhodně to holit nebudu!

Vytvořeno dne 30.01.2024

Herci a moderátorovi Ondřeji Havlovi (29) přinesl muzikál Troja štěstí. Získal muzikálovou roli Parise a následně se oženil. A před jeho premiérou Ondřej oznámil, že bude tátou. Pro herce je to první zkušenost, jak s rodičovstvím, tak s „velkým“ muzikálem.

O svoji roli Parise se Ondřej Havel dělí s Milanem Peroutkou a Vojtou Drahokoupilem. Při předváděčce luxusních kostýmů od Romana Šolce se v krátkých tunikách trochu styděli. „No, nechodím v tom denně, tak jo, je to divné, ale v té době se to takto nosilo. Kostýmy jsou krásné, líbí se mi to, přesto je to nezvyk. A když se ženy ozvaly, že máme chlupaté nohy, rozhodně to holit nebudu. Plavci a cyklisté to mají kvůli rychlosti a já teda radši budu pomalejší,“ smál se Ondřej Havel.  

Poslední půl rok byl pro moderátora Snídaně s Novou a starosty Hložánka z Ulice hodně hektický. „Byl to kolotoč, Snídaně, Ulice, zkoušky v Divadle Broadway. A s tím, co mě čeká v roce 2024, si musím jasně říci, jaké jsou priority. Práce mě baví.  Až se Troja rozběhne, odpadnou mi zkoušky, do té doby to musím to vydržet. “

V roli Parise uvidí Ondřeje Havla muzikáloví fanoušci v Divadle Broadway, v muzikálu Troja už od 1. února. Autoři hudby jsou Marcus Tran, Zdeněk Hrubý, Bohouš Josef, Michal Penk, David Deyl a Reinhard Mey a texty písní napsal Václav Kopta.