Monika Absolonová se proměnila ve vrchní plačku. Na svatbu přišel i Leoš Mareš
Zdroj: TV Prima

Monika Absolonová se proměnila ve vrchní plačku. Na svatbu přišel i Leoš Mareš

Vytvořeno dne 07.10.2022

 

Člověk míní, život mění. A tak je to i se svatbami. Něco si naplánujete – a výsledek? Všechno je nakonec jinak. Své o tom ví i Laďka s Honzou. Jejich lásku nezastavily věkový rozdíl, složitá životní situace ani nedůvěra okolí. Jaký byl jejich příběh?

Kromě jiného si můžeme poslechnout příběh jejich seznámení – ne úplně lehký osud Honzy. I to, že Laďka opravdu zvažovala, jestli s Honzou bude, či nikoli. Maturantka Laďka se zamilovala do muže, kterému zemřela žena. Dá se taková zkouška ustát? Nezmění tragická událost Honzu natrvalo? Zůstal s malou dcerou, a teprve později potkal Laďku. A zjistil, že s ní by mohl mít život ještě smysl. Ovšem otázky, zda mladé slečně neničí život, se v jeho mysli objevovaly. Laďka řešila především to, jak řekne doma, s kým chodí. Ovšem právě její tvrdohlavost jí nedovolila ustoupit. Prosadila si svou a po letech se nakonec rozhodli, že se vezmou, i když Honza tenhle krok nikdy udělat nechtěl.

Jak Honza tvrdí tvrdí: „Za všechno, co pro mě Laďka udělala, si svou vysněnou svatbu zaslouží.“ Tak pojďme na to…

Emocí plný příběh můžete sledovat na Prima SHOW už 9. října večer. Průvodcem bude herečka, zpěvačka a moderátorka Monika Absolonová, která se během natáčení pasovala na vrchní plačku. Tak se dívejte a nenechte si ujít velké přípravy na den D.