Monika Bagárová oznámila definitivní rozchod s Machem! Vzala dceru a odjela do Varů
Zdroj: herminapress

Monika Bagárová oznámila definitivní rozchod s Machem! Vzala dceru a odjela do Varů

Vytvořeno dne 05.07.2022

 

Už jednou se zpěvačka Monika Bagárová (28) rozešla se svým partnerem a zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (32). Svůj rozpadlý vztah se snažili slepit kvůli jejich dceři Rumince. Bohužel ani tentokrát to nevyšlo. Monika veřejně oznámila definitivní rozchod.

„Chtěla bych vám oznámit, že spolu s Machem nežijeme. Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost. Jsme lidi, máme city, věřím, doufáme, děláme chyby…,“ oznámila zpěvačka v Příběhu na sociální síti.

To, že je tento rozchod Muradovem už definitivní, potvrdila sama Bagárová. „Nedáváme si žádnou pauzu, jsme tu s Vámi, žiju dál naplno! Každý den vedle malé, která je pro mě vším. S Ruminkou se stěhujeme do nového domečku, znamená to pro nás nový začátek spolu s moji rodinou,“ vysvětila dál zpěvačka.

Na první pohled ale rozhodně netruchlí. S dvouletou dcerkou Rumií se sbalila a odjela za prací na festival do Varů. Tam vystoupila na módní přehlídce návrhářky Zuzany Lešák Černé v rudých šatech. V zákulisí ji dělal skvělou společnost zpěvák Tomáš Klus a zpěvačka se smála od ucha k uchu. Aby tam ale na to nebyla sama, pomocnou ruku jí podával tatínek, který ji doprovodil.