Monika Leová už balí tašku do porodnice! Před porodem si střihla ještě jedno focení
Zdroj: herminapress

Monika Leová už balí tašku do porodnice! Před porodem si střihla ještě jedno focení

Vytvořeno dne 18.03.2021

Baby boom v Čechách pokračuje. Nejinak na tom je i moderátorka a modelka Monika Leová. Ta je v třicátém pátém týdnu těhotenství, takže porod se kvapem blíží. Ještě před porodem se rozhodla nafotit sérii těhotenských fotek a nutno říci, že to Monice opravdu sluší.

„Tak přeci jen jsme stihli ještě jedno focení. Když vidím ten pupek, napadá mě, máte nějaké tipy, co si sbalit do porodnice?“ nahodila dotaz prvorodička Leová.

Samozřejmě výslednými fotografiemi se pochlubila a dala je na svůj Instagram. Kochat fotkami se může i tatínek Martin Košín, který Moniku podporuje, jak to jen jde.

„Ten kluk mě stále překvapuje - poslouchá podcasty o porodu, čte knížky pro budoucí otce. Aspoň někdo bude připravený na to, co přijde. Teď na mě aplikuje pozitivní věty, které mě prý příjemně naladí, upevní mou sebedůvěru - že moje těhotenství je zdravé a moje tělo bylo stvořeno pro jemný a pohodlný porod. To jsem na něj teda zvědavá. Kdyby to nefungovalo, alespoň to mám na koho svést,“ smála se Monika, ale svému manželovi, jak vidno, věří.