Nastávající rodiče Nosková a Čanda prošli vážným covidem. Měli strach o miminko?
Zdroj: herminapress

Nastávající rodiče Nosková a Čanda prošli vážným covidem. Měli strach o miminko?

Vytvořeno dne 16.09.2021

 

Těhotná zpěvačka Michaela Nosková se musí smát, když o sobě čte, že díky bezproblémovému těhotenství vypadá skvěle, chodí cvičit, zpívá a hraje. Teprve nyní prozradila, že počátek „jináče“ nebyla procházka růžovým sadem. Zvláště, když se k tomu přidal covid!

„Pravda je, že první čtyři měsíce jsme prošli těhotenským peklíčkem, kdy Míša kvůli neustále nevolnosti nemohla jíst a potom už ani pít. Všechno šlo téměř hned ven. Jestli je pravda, že platí pravidlo, čím je hůře matce, tím lépe je na tom mimčo, tak naše dítě musí být přinejmenším Herkules nebo Herkulína," popsal nelehký čas s humorem partner Míši Noskové a otec dítěte Jindřich Čanda.

V době, kdy na tom byla Míša nejhůř, dostali oba nastávající rodiče covid. Oba již měli v tu chvíli nalomenou imunitu, Míša kvůli těžkému průběhu těhotenství, Jindřich po lehkém zánětu průdušek. Zpěvačka je navíc alergik a astmatik. A to už musela Míša nastoupit do nemocnice.

„Chtěla bych veřejně poděkovat zdravotníkům Nemocnice na Vinohradech a jejich COVIDovému oddělení, kde jsem si několik dní poležela. V 9. týdnu těhotenství byl covid v kombinaci s těhotenskými nevolnostmi doslova peklo. Nejvíc jsme se ale báli o miminko, aby bylo v pořádku. Pro mě to bylo velice těžké období i proto, že jsem byla několik dní bez Jindřicha. Poprvé za celý náš vztah. No, strávili jsme hodiny a hodiny na telefonu," dodává dnes už s úsměvem Míša, kterou čekaly těžké chvíle i po propuštění ze špitálu. „Jindřichovi zrovna covid vrcholil, přesto měl na starosti ještě mě. Dovedete si představit, jak to u nás vypadalo. Už je to skoro až divný psát, ale díky němu jsem několik dnů mohla vstávat a doplazit se s jeho pomocí na toaletu a zpět."

Míša během těch čtyř měsíců zhubla 7 kilo. "Teď už naštěstí úspěšně nabírám. Směju se, že bych kdy o sobě řekla, že je skvělé přibírat a byla bych u toho šťastná," baví se Michaela Nosková.