Naštvaný Jágr, rozdováděná přítelkyně Dominika a její setkání s Jágrovou bývalkou Verešovou
Zdroj: herminapress

Naštvaný Jágr, rozdováděná přítelkyně Dominika a její setkání s Jágrovou bývalkou Verešovou

Vytvořeno dne 30.06.2024

Život tropí hlouposti ve formě nečekaných setkání. Příkladně Andrey Verešové (44) a Dominiky Branišové (29), tedy bývalky Jaromíra Jágra (52) a jeho současné mladičké přítelkyně. Stalo se včera v noci (29. 6. 2024) v Karlových Varech na jednom z festivalových večírků, kde byl hlavním hostem zpěvák Bryan Adams.

Mezi mnoha celebritami, které noční hudební party navštívily, nechyběl ani Jaromír Jágr s přítelkyní Dominikou Branišovou. Dle fotografií pořízených na místě samém, se Dominika na rozdíl od Jaromíra velice dobře bavila a její taneční kreace, prováděné ve velmi krátkých šatičkách, obdivovali mnozí přítomní pánové.

Ne dosti na tom. Dominika se shodou okolností (patrně náhodou) dala při tanci do řeči s kamarádkou Andrey Verešové, a to už byl jenom malý krůček k tomu, aby se obě dámy, které od sebe dělí celých patnáct let, setkaly. Těžko vědět, co při rozhovoru probíraly, a jestli náhodu nedošlo i na Jaromíra. Nicméně podíváte-li se na titulní fotografii tohoto článku a na výraz tváře Dominiky, lze se domnívat, že Dominika v tuhle noc zažila nad Verešovou svůj gigantický triumf.

Jenomže ouha. Podle všeho onen triumf přítelkyně Dominiky s nadšením nesdílel Jaromír a vypadalo to, že ze setkání obou dam moc radosti neměl. Nakonec Dominiku bafl za ruku a šlo se domů. Tedy na hotel. A Dominika? Ta za svým idolem poslušně cupitala a jen tak tak stačila Jaromírovým rázným krokům. Inu, jak napsáno výše: Život tropí hlouposti.

Zdroj: Aplausin.cz

 

 

 

 

Default User Image
Marie, 02.07.2024 17:30
Myslím, že paní Verešová byla vysoce nad věcí před to ubohou dcerou Jágra?
Default User Image
Kravopich, 04.07.2024 07:56
Manzel pani Veresove obchodujici s detskymi dluhy rad deti kolem sebe... kravopich
Default User Image
Pavel, 02.07.2024 22:08
Vy co tu píšete, musíte být vypatlané hlavičky.
Žijete ubohý a závistivý živůtek. O starší muže je zájem u mladých žen. Ale o vyšeptalou slunečnici s faldama mladí muži zájem nemají.
Default User Image
Danca, 06.07.2024 17:06
Veresova je stara vychcana nula co zije s moralnim odpadem Pavle, dle vseho jste zkurvysyn
Default User Image
Jozef Binias, 06.07.2024 21:36
Bul sem tam s Minokou byla to jizda kocicka moje vtipna byla Jaromira okouzlila skoda ze s nama nebylo koktela z tpho by se otelila nebudte spaci dledujre nas na onstaci binias jefemw