Natálie Jirásková, dcera Ivy Kubelkové. Kolaps na módní přehlídce! Adam Mišík jako záchranář
Zdroj: herminapress

Natálie Jirásková, dcera Ivy Kubelkové. Kolaps na módní přehlídce! Adam Mišík jako záchranář

Vytvořeno dne 30.06.2024

Adam Mišík se projevil jako dokonalý záchranář, když jeho přítelkyni Natálii Jiráskovou, jinak dceru Ivy Kubelkové, postihl kolaps z vedra. Stalo se na módní přehlídce Beaty Rajské.

Jen málokdo z přítomných hostů módní přehlídky Beaty Rajské věděl o malém dramatu, který se odehrál v zákulisí. Jak sama Natálka Jirásková, při rozhovoru s Adamem a maminkou Ivou Kubelkovu přiznala, jen tak tak došla s prvním předváděným modelem do zákulisí, kde si jí na chvíli udělalo černo před očima.

Jenže za malou chvíli se „otřepala“ a jako pravá profesionálka nakonec všechny připravené modely předvedla. Že ale nakonec nebyla ve své kůži, dokazuje několik fotografií, na nichž jí Adam Mišík odvádí k volné lavičce, kde ji jako „pravý záchranář“ dlouhé minuty ovíval papírovým kartonem. Několik minut skutečně stačilo a následný rodinný rozhovor již Natálka absolvovala s úsměvem na rtech.

Jako správná hlava rodiny pak celou záchrannou akci dokumentoval manžel Ivy Kubelkové a Natálčin otec George Jirásek. Nicméně před hromadnou rodinnou fotografií se raději „zdekoval“ mimo dosah fotoaparátu. Viz poslední tři fotografie v naší galerii.  

Zdroj: Aplausin. cz          

 

 

 

Default User Image
Anonym, 30.06.2024 15:41
Už to není žádná Natálka, ale normální Natálie. Není zapotřebí stále zdůrazňovat, že je dcerou Kubelkové, spíše ji to škodí
Default User Image
Anonym, 01.07.2024 08:42
Co to je tady za ty arogantní hnusný komentáře? Tady nikdo nic jiného neumí?Hnus!!
Default User Image
Arnoldstein Koktek, 01.07.2024 10:11
Adama jsem potkal na jedný akci.... Vylejzal z kabinky s dalšími 3 lidmi a všichni si čistili nosánky.... Byl ta mi s "Nevím jak se jmenuje" dcera Kubelkové.
Pokud jí to sype pod nos i v těhle vedrech, tak si říká o pořádný průser. Myslím si, že místo gentelmanství to bylo více strach, aby neskončila na JIPce.
Default User Image
eva, 01.07.2024 22:41
Od kdy je Georege Jirasek manželem Ivy Kubelkové, to je mi ale novina! Ještě nedávno tu bylo vyjádření Ivy Kubelkové, že vdavky nebudou.
Default User Image
Herman je doce…, 02.07.2024 23:21
Starej Hetman ma rad mlade masicko. Prasak. Dobytek. Fuj, urcite si ho u tech fotek honi