Natálka Grossová promluvila o vztahu s Kajumim: Žádost o ruku neočekávám
Zdroj: herminapress

Natálka Grossová promluvila o vztahu s Kajumim: Žádost o ruku neočekávám

Vytvořeno dne 13.12.2022

Od chvíle, kdy se začali stýkat pracovně, spolu tráví veškerý čas. Natočili spolu už dva videoklipy, kde dochází i na něžnosti, jsou si velmi blízcí a jeden bez druhého nedají ránu. Natálie Grossová teď přiznala, jak to s influencerem z reality show Like House Adamem Kajumim spolu mají.

V novém videoklipu k vánoční písni Sněhové vločky na sebe házejí zamilované pohledy a líbají se. „Jsem herečka tak nějak od malička, tak tohle pro mě nebyl žádný problém,“ přiznala nám zpěvačka. Jak to mají ale ve skutečnosti? „S Adamem trávím strašně moc času, je to můj asi nejbližší člověk.  Hrozně mi pomáhal se dostat i třeba z rozchodu, který jsme měla toto léto, je to člověk, na kterého se můžu spolehnout, a jsme skvělí kamarádi. Žádnou žádost o ruku vůbec nechystám, myslím, že na tohle mám ještě dost času,“ svěřila Aplausin.cz Grossová.

Ta má už za sebou kromě křtu vánočního videoklipu, také byla hostem na vánočním koncertě Tomáše Vaňka. Ještě společně s hvězdou Městského divadla Brno Ivou Vaňkovou si zazpívali v kostele sv. Martina ve zdi a divákům připravili nezapomenutelný zážitek.

Už teď snad bude mít Grossová na vánoční přípravy víc času. „Dárek nemám ještě žádný, ale budu to řešit na poslední chvíli. Já bych si ale stejně nejvíc přála, abychom s mamkou a ségrou mohly odjet třeba někam na hory a užít si spolu alespoň pár dní,“ dodala Natálka, která se na svátky těší.