Nefér boxerský zápas vyhrál Jaromír Soukup! Aleš Bejr byl po úderech hlavou diskvalifikován!
Zdroj: herminapress

Nefér boxerský zápas vyhrál Jaromír Soukup! Aleš Bejr byl po úderech hlavou diskvalifikován!

Vytvořeno dne 28.01.2024

Na sedmém galavečeru organizace Clash of the Stars se uskutečnil dlouho očekávaný boxerský zápas mezi mediálním magnátem Jaromírem Soukupem a youtuberem Alešem Bejrem. Souboj musel být po nefér jednání Bejra ukončen diskvalifikaci!

Mediální magnát a bývalý partner Agáty Hanchové Jaromír Soukup se ve svých 54 letech postavil do boxerského zápasu proti Aleši Bejrovi! Hlavní zápas organizace Clash of the Stars však musel být předčasně ukončen! Aleš Bejr musel být po nečistých úderech hlavou diskvalifikován!

Box má některá svá pravidla, a tady nebyla dodržena!” Uvedl moderátor večera a narážel na nefér jednání Bejra. Ten se neštítil Soukupovi uštědřit v prvních vteřinách zápasu hned několik zakázaných úderů hlavou. Zápas byl stopnut a Alešovi byl odebrán bod.

Po restartu se však chování Bejra nezměnilo a Soukup opět schytal několik dalších úderů hlavou. Navíc ho Bejr strhnul na zem a tam pokračoval v bitce dál. V tuto chvíli musel být zápas již zastaven a rozhodčí měl co dělat, aby Aleše ze soupeře sundal. Bejr dostál své přezdívky Psychopat a snažil se i po skončení znovu napadnout Soukupa. Nakonec byl z oktagonu ochrankou doslova odtáhnut do šaten!

Bylo to špatný! Bylo to nečistý! On chytil každou přední ruku a když byl trochu otřesenej, tak se začal rvát. Tohle je Box a ne Thai box. Nevím proč to dělal, nevím. Emoce jsou takové, že děkuju! Já jsem nikdy před deseti tisíci lidmi nestál a všem děkuju!” - Jaromír Soukup

Během večera byl také fanouškem zraněn i jeden ze zápasníků, který ani nestihl nastoupit do oktagonu. Ten měl být údajně v bezvědomí odvezen sanitkou do nemocnice a útočník je v rukou policie! Lidé mohli vidět i zápas sumo nebo souboj dvou hereček pro dospělé. To je Clash of the Stars!

 

 

 

Default User Image
Marek Neubert, 28.01.2024 08:33
Predem domluvena saskarna a podvod na sazkarich, bejr pro soukupa driv delal takze bylo jasny jak to dopadne. Podvod na sazkarich by mela vysetrovat policie...
Default User Image
randap, 28.01.2024 15:31
Ano, podej TO z podezreni na podvod.....mas pravdu Bejr je prodejna ....