Nejúspěšnější dívka první Česko Slovenské SuperStar se vdala
Zdroj: Se svolením Dominika Stará

Nejúspěšnější dívka první Česko Slovenské SuperStar se vdala

Vytvořeno dne 23.01.2021

Dominika Stará, která se v první sérii Česko Slovenské SuperStar stala absolutní vítězkou v kategorii dívek, se vdala. Své ano řekla v šamorínském kostele Nanebevzetí Panny Marie svému vyvolenému Michalu Jurenovi.

Půvabná blondýnka, která v soutěži za sebou nechala taková jména jako Markéta Konvičková, Monika Bagárová, Ben Cristovao nebo Jan Bendig, žila 7 let v USA a vystupovala po boku zvučných jmen světového showbusinessu. Před dvěma lety se vrátila zpět na Slovensko, což jí koneckonců velmi prospělo. Ve své rodné zemi si našla osudovou lásku.

"Můj snoubenec je odpovědí na všechny moje modlitby a momentálně prožívám to nejkrásnější období života," přiznala nedávno krásná zpěvačka, která nadchla české a slovenské diváky nejen svým zpěvem, ale také díky své pokoře a silné víře v Boha. Snoubenci si během zásnub zařizovali společné bydlení, ale žili ještě odděleně. Protože jsou oba hluboce věřící, společný život pro ně bude možný až nyní, po svatbě v kostele.

Jednu obavu ze svatby však Dominika měla. "Kvůli opatřením proti šíření koronaviru jsem žila v nejistotě, jestli se svatebního obřadu bude moct zúčastnit moje nejbližší rodina. Bez nich bych si opravdu tento velký den nedokázala představit. Nakonec vše dobře dopadlo a jsem moc ráda, že jsme rok 2021 odstartovali ve velkém stylu - po boku mého muže, rodičů a sourozenců a jsem připravena si moje velké životní štěstí naplno užít," zakončila šťastná nevěsta.