Zpěvák Bronislav Kotiš nechce žadonit o jinou práci! Doufá, že na krizový plán vůbec nedojde
Zdroj: herminapress

Zpěvák Bronislav Kotiš nechce žadonit o jinou práci! Doufá, že na krizový plán vůbec nedojde

Vytvořeno dne 19.04.2021

Když zpěvák Bronislav Kotiš pohodí šedivou hřívou, plně si ho dovedete představit v roli trošku výstředního vysokoškolského profesora v připravovaném muzikálu Láska nebeská. A když si zkusí předepsaný kostým, je dojem dokonalý.

„Dokonce je ve scénáři napsáno, že je profesor trochu bláznivý. Takže se mi můj rozcuch hodí. Ale moje momentální hříva je z důvodů covidových, jinak bych byl asi nakrátko,“ smál se Bronislav Kotiš a soukal se do kvádra a kravaty. „Rozhodně jsem neoblekový typ. V civilu ho vůbec nenosím, jen na divadle ho občas navléknu. Dokonce o mně někdo řekl, že jsem frakman, což je zvláštní, protože v obyčejném životě se oblékám spíš jako zálesák.“

Bronislav Kotiš se před rokem vědomě rozhodl, že nedobrovolné prázdniny stráví doma, bude pracovat u maminky na chatě a nebude si hledat náhradní zaměstnání. Nyní ale začíná své rozhodnutí přehodnocovat. „Mně se poštěstilo, že jsem před pár lety měl lepší sezónu a dal jsem si peníze stranou. Myslel jsem si, že budou na penzi, ale nyní ubývají. Mám výhodu, že ve svém věku nemám rodinu a já sám nemám moc velké potřeby. Utrácím jedině za jídlo, bydlení a bohužel zdravotní a sociální pojištění. Ale když vidím, jak se ty číslíčka na účtu zmenšují, začínám koketovat s myšlenkou, jestli nemám někde zaklepat a například rozvážet jídlo, jako někteří kolegové. Ale nevím, jestli by mě vzali. Je mi 49 let a v životě jsem dělal jenom divadlo. Bylo by to zajímavé,“ zamýšlel se Bronislav Kotiš. Chce si vydělávat tím, co umí nejlépe a proto doufá, že ke  krizovému scénáři vůbec nedojde.