Tahle kráska zamíchá vztahy v Like House. Který z kluků to na ní zkusí první? A budou holky žárlit?
Zdroj: TV Prima

Tahle kráska zamíchá vztahy v Like House. Který z kluků to na ní zkusí první? A budou holky žárlit?

Vytvořeno dne 08.06.2021

Skupinu influencerů v reality show Like House rozšíří další nová soutěžící! Od dnešního dne do vily nastoupí a o výhru v hodnotě půl milionu korun bude bojovat Angie Mangombe, čtyřiadvacetiletá Češka původem z Angoly.

Na sociálních sítích ji fanoušci najdou pod jménem @angie.mangombe, na TikToku a Instagramu ji dohromady sleduje přes třicet šest tisíc fanoušků. Natáčí především zábavný obsah, ve kterém využívá nejen známé hlášky z filmů a seriálů.

Angie chce ve vile poznat sama sebe. „Vždycky jsem chtěla být v reality show a poznat to, jaká jsem, jak se chovám a jak reaguju na určité situace. Myslím, že jsem pozitivní a zábavný člověk. Do vily bych chtěla přinést pozitivní a fresh energii. Ráda dělám spontánní věci,“ svěřila se Angie. Nová soutěžící se nejvíc těší na Djany. „Známe se už čtyři roky a jsem moc ráda, že tady s ní můžu být a že spolu budeme trávit víc času. Ostatní influencery vůbec neznám, takže nemám z nikoho obavy. Mám lidi ráda, nebojím se nikoho, nejsem konfliktní,“ uvedla Angie před nástupem do vily.