Moderátorka Kristina Kloubková: 12x šitá hlava a další šrámy. Kde k nim přišla?
Zdroj: herminapress

Moderátorka Kristina Kloubková: 12x šitá hlava a další šrámy. Kde k nim přišla?

Vytvořeno dne 02.07.2020

Moderátorka nováckých večerních zpráv, choreografka a tanečnice Kristina Kloubková je na vrcholu blaha. Její dcera Jasmína dokončila druhou třídu se samými „bičemi“ a udělala tak mámě obrovskou radost.

„Jasmína dokončila druhou třídu se samými jedničkami. Hurá, zlepšili jsme se. Jsem moc ráda, krásně nám začali prázdniny,“ zvedla vítězně ruce nad hlavu Kristina a očima sledovala malou dcerku, která na dětském hřišti na střeše OC Harfa slézala jednu prolézačku za druhou.

Video soubor

Z dětských her si děti odnesou šrámy, stejně jako kdysi jejich rodiče

„Zrovna jsme nedávno s maminkou vzpomínaly, kde jsme si s bráchou hráli. My chodili na Karlák a Žofín, dokonce jsme tam jezdili na kole. Zjišťuji, že i ty naše děti si spolu vyhrají a ani nepotřebují žádné hračky. Ale když mají prolézačky, baví je to víc.“ Je jasné, že z dětských her si občas děti odnesou nějaký ten šrám, stejně jako kdysi jejich rodiče.

„S bráchou jsme byli docela divocí. Já mám asi dvanáckrát šitou hlavu a pamatuji si, že když se ke mně blížil doktor s nití a nůžkami, bála jsem se, že mi ještě navíc ostříhá vlasy. Ale Jasmínka je šikovná a zdravá, i když vloni otřes mozku měla také.“

Od poloviny července čeká Kristinu s Jasmínkou dovolená. Ještě není naplánováno kam. Jediné co Kristina Kloubková ví, že o dovolené nechce tančit. Od tance chce mít klid.