Znáte je z bulváru. Na fotce úsměv, ale v Prostřenu si půjdou nevybíravě po krku
Zdroj: TV Prima

Znáte je z bulváru. Na fotce úsměv, ale v Prostřenu si půjdou nevybíravě po krku

Vytvořeno dne 23.01.2023

Dvě ženy, které znáte z titulních stran bulváru, a tři muži, které znáte taktéž. Jak vaří ti, kdo se denně objevují na stránkách časopisů a víme o nich prakticky vše? Sledujte Prostřeno! v tomto týdnu a třeba zjistíte, že to zase taková pravda není a že existuje spoustu detailů, které bulvár zatím neobjevil.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

V pondělí bude vařit Richard Sacher. Jak se popasuje s řeckou polévkou? A jak hosté odhadnou, o co jde? Kterého z hostů se Richard lekne a proč se Jaro bude cítit uražený? Richard bude šetřit vínem. Přípitek doporučuje schovat si k hlavnímu jídlu. Kdo to kdy viděl? A jak se s tím popasují hosté? Jaro bude mít s Richardem první konflikt, který předznamená fungování této dvojice během celého týdne. Maruška se pochlubí tetováním křižáka mezi prsy. Také sdělí, že se narodila do záchodové mísy.

Úterní hostitel Sámer Issa pozve hosty domů. Vysvětlí, jak to má s focením aktů. Taky pro hosty připraví menu, které schová pod názvy, které hostům moc neřeknou.

Jen Monika má jasno. I bez přesné specifikace považuje Sámerovo menu za možné vítězné. Sámer to ale nebude mít jednoduché. Nebude umět zapnout mixér, ale nakonec si poradí i s tím.

Richard si u stolu dává chleba na hlavu, což je podle Jara velmi neuctivé. Mezi pány to pořádně jiskří. Nakonec Richard hodí olivu po Jarovi a vytočí ho tím na největší míru. „Chová se jak hovado,“ má o Richardovi jasno Jaro. „Snažím se dělat šou,“ má jasno Richard, že nedělá nic špatného. A dojde zase i na komentování Jarovy vizáže. Sámer se Jara zastane a začne Richardovi vyhrožovat…

Zdroj: TV Prima