Otevřená zpověď herce Pavla Nečase. Přišel jsem o všechno
Zdroj: herminapress

Otevřená zpověď herce Pavla Nečase. Přišel jsem o všechno

Vytvořeno dne 29.09.2023

Hvězda Okresního přeboru Pavel Načas je velký milovník. A to se mu v minulosti hned několikrát vymstilo. Jak nyní přiznal, ačkoliv postavil hned dva domy, o všechno přišel. On si ale nestěžuje. 

S první manželkou se dal dohromady kvůli vojně, na kterou nechtěl. Svatba proběhla v podstatě v den, kdy se viděli poprvé. Ačkoliv bylo v plánu, že se záhy rozvedou, zůstali spolu dlouhých třináct let a vychovávali syna Nikolu.

Nevydrželo mu ani manželství s herečkou Zuzanou Vejvodovou, se kterou má syna Jonáše. Nyní žije s režisérkou Arianou Rakovou. A v rámci dne otevřených dveří Bossami Lomax centra přiznal, jak to on má nyní s bydlením. “Stavěl jsem několikrát. Přišel jsem o všechno. Teď žiju v nádherném bytě se zahrádkou. Takže jsem spokojený,” říká Nečas s tím, že ani jemu nedělá problém si doma cokoliv spravit. Někdy je to ale na úkor bezpečnosti. 

“Kutil jsem. Dokázal jsem si udělat koupelny, podlahy, instalaci, elektro, i když to jsem vyhodil pojistky v celé čtvrti. Takže já a elektrika nejsme kamarádi. Spoustu věcí si dokážu udělat sám. Čím jsem ale starší, tak to nechávám na odbornících,” dodal herec, který promluvil i o svém vztahu se synem z prvního manželství. 

“Ten žije svým vlastním životem. Je na Krétě. Už asi půl roku. Vystudoval v Dánsku, Americe, Itálii. Podstatné je, že po mně nic nechce. Děti jsou od toho, aby až zjistí, že jdou jinam, tak ať jdou,” dodal herec s tím, že jsou v kontaktu a pravidelně si volají. 

 

 

 

Default User Image
Martin, 30.09.2023 07:26
Jako kdybych četl o sobě,ale jak už jsem se v životě rozhodl jakkoli tak nelituji.Tak to prostě je....
Default User Image
Janicka, 30.09.2023 08:20
I v civilu je fajn. Videla jsem ho jednou na jednom ostrove, kam rad jezdi.
Default User Image
Thomasson , 02.10.2023 09:36
Dobré ránko Pavle, jsi skutečně neskutečně výborný herec, a to co jsi udělal v soukromém životě je S.B.B C. 🙂 a zároveň pech bohužel, takový je holt život no. Ale drž se chlape 🙂👍