Pepa Kůrka je šťastným taťkou. U porodu si zdříml a pak přestřihl pupeční šňůru
Zdroj: herminapress

Pepa Kůrka je šťastným taťkou. U porodu si zdříml a pak přestřihl pupeční šňůru

Vytvořeno dne 09.07.2023

Účastník soutěží Muž roku, MasterChef, Survivor či Výměna manželek Josef Kůrka se stal otcem. Narodil se mu kluk jako buk.

„Čau světe, čau tati. Jsem tady,“ připsal táta Josef pod fotku svého synka, kterého mu porodila snoubenka, influencerka Angie Mangombe. Pepa si nenechal porod ujít. Nejprve si zdříml, pak poctivě s rodičkou dýchal a celý šťastný svému prvorozenému synovi vlastnoručně přestřihl pupeční sňůru.

Jméno pro kluka měli vybrané už před odjezde Pepy na soutěž Survivor, kde vydržel dlouhých 70 dní. Tehdy řekl:  „Nevíme, jestli to bude kluk nebo holčička. Oba ale toužíme po klukovi. Já bych chtěl Pepu, ale předpokládáme, že miminko bude tmavé pleti a k tomu by Josef neseděl. Proto jsme našli jméno Rafael, jako Želva Ninja,“ usmíval se věčný optimista Pepa Kůrka a už vážně dodal: „Moji rodiče se rozvedli, každý měl svou rodinu a mne vychovali babička a děda. Angie to měla složitější. Tátu z Angoly nepoznala a maminka je Slovenka, ale s tou také nevyrůstala a vychovávali ji prarodiče. Po smrti babičky se o její výchovu dělili tety a děda. Takhle to určitě nechceme. Nepřipustíme, aby naše dítě vyrůstalo s jedním rodičem. S Angie chceme hodně dětí. Bavili jsme se o čtyřech, ale teď když vidím, jak je jí v těhotenství zle a má svoje náladičky, stáhli jsme to na dvě."