Petr Janda natočil klip se svým bývalým studentem. Jary Tauber si splnil další sen
Zdroj: herminapress

Petr Janda natočil klip se svým bývalým studentem. Jary Tauber si splnil další sen

Vytvořeno dne 26.01.2022

Když mladý muzikant Jary Tauber navštěvoval hodiny rockera Petra Jandy, ani ve snu by ho nenapadlo, že spolu skončí na jednom pódiu. A už vůbec ne to, že natočí klip na společnou píseň. Od doby studií sice již uplynulo několik let, nicméně vše výše uvedeno se Jarymu splnilo. Právě nyní můžete zhlédnout společný klip s Petrem Jandou!

„Ano, svým způsobem žiju skvělý sen,“ usmívá se sympatický Jary Tauber, když vypráví, jak ho známý rocker oslovil s nabídkou, aby ho doprovázel při vystoupeních nejen v Čechách, ale hlavně v USA, Austrálii nebo na Novém Zélandu. „Byl to vážně svým způsobem příjemný šok. S Petrem Jandou jsme se poznali v pozici student – učitel na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Šlo o hodiny, které probíhaly nad rámec výuky. Nešlo zde ani tak o klasickou vyučovací hodinu, jako spíš o získávání zkušeností, práce kolem kapely, managementu atd.,“ upřesňuje Jary Tauber.

Společná píseň, k níž se natočil videoklip, vznikala částečně i v Jandově nahrávacím studiu Propast. Song je o lásce k hudbě napříč generacemi. Už název Tolikrát napovídá, že kolem muziky se děje tolik věcí, které se v podstatě opakují. A je úplně jedno, jestli je muzikantům dvacet nebo sedmdesát, jestli jde o 21. století nebo 20. Hudební svět je prostě životní styl. Píseň Tolikrát textoval Lukáš Koranda, o hudbu se postaral Jary Tauber. Mix a mastering měl na starost Ondřej Žatkuliak z Rooftop Studios. Videoklip natočil a sestříhal František Menšík.

"Mám radost, že mohu představit jedno z mých splněných přání; nový singl s videoklipem, který vznikl ve spolupráci s naší hudební legendou, mým kamarádem Petrem Jandou. Zároveň mě moc těší, že se na tomto songu a klipu podílel celý můj tým. Tento singl je odrazem naší radosti a vášně, kterou pro nás hudba znamená. Potěší nás, když se podobné pocity přenesou i na vás," uzavřel Jary Tauber, o kterém, jak se zdá, ještě hodně uslyšíme.