Petr Kolář tvrdí: Zvládnout jednoho živého koně je horší, než 125 pod kapotou
Zdroj: herminapress

Petr Kolář tvrdí: Zvládnout jednoho živého koně je horší, než 125 pod kapotou

Vytvořeno dne 08.12.2021

 

Zpěvák Petr Kolář neváhal a kývl na nabídku focení charitativního kalendáře "Pomáhat je normální". Udělal to i proto, že kalendář pro nadační fond Český Mozek fotil jeho kamarád Jakub Ludvík.

„Rád se zapojím a podpořím dobrou věc, ale musí to mít myšlenku. Podpora je třeba, když máme z čeho a můžeme. A nemusí to být zrovna finanční dary, ale známé tváře pomohou charitativní počin mediálně zviditelnit. A nafocení kalendáře pro Český Mozek mám ještě spojený s tím, že jsem s Jakubem Ludvíkem kamarád. Tak nebylo co řešit,“ uvedl Petr Kolář v kavárně na Střeleckém ostrově, kde se křest charitativního kalendáře konal.

Petr Kolář se začal věnovat svému koníčku – koníčkovi. „S tím jsem koketoval už dávno, akorát nebyl nikdy čas. Paradoxně v koronavirové pauze jsem se k tomu mohl vrátit. Mně je se zvířaty dobře. Vždycky jsem měl psa a k přírodě mám blízko. Jednak jsem lesák a pak jsem kluk ze Šumavy,“ řekl Petr Kolář a dodal, že koně jsou kamaráda, který mu půjčí koně, na kterém se může vézt. Poslouchá ho kobyla? „No občas ano. Ono to vůbec není sranda. Jsem zvyklý, že zvládnu motorku, auto, ale tady je to živý element, který si dělá, co chce a já koníka musím přimět k tomu, aby poslouchal. A ono zvládnout jednoho koně je horší, než 125 pod kapotou.“