Plodní kluci z Botoxu: Během korony mají na kontě už tři klipy. Tady je poslední
Zdroj: Archiv Botox

Plodní kluci z Botoxu: Během korony mají na kontě už tři klipy. Tady je poslední

Vytvořeno dne 23.02.2021

Česká pop-rocková kapela Botox zpěváků Honzy Kopečného a Petra Ryšavého vydala poslední ze 3 klipů, které slíbila fanouškům jako náhradu za to, že se kvůli protiepidemickým opatřením s nimi nemůže setkávat osobně na koncertech. Klip k singlu Napsat píseň má vynahradit zrušený tradiční koncert v pražském Lucerna Music Baru.

„Nemohli jsme mít koncert pro fanoušky, tak jsme ho udělali sami pro sebe. Pronajali jsme si studio s velkým pódiem, LEDkou a světly a chtěli jsme fanouškům vynahradit atmosféru koncertu v Lucerně,“ uvedl Honza Kopečný s tím, že Napsat píseň je intimní zpovědí muže ženě o nepodařené lásce. „Muž zpytuje svědomí, vyčítá si, že mohl něco udělat jinak a ti dva spolu mohli být. Ale nejsou,“ dodává druhý ze zpěváků Botoxu Petr Ryšavý.

Botox během 3 měsíců vydal celkem 3 klipy. Řadu odstartoval singl s názvem Pohádka, vydaný těsně před Vánocemi. Následoval klip Deset, devět v hlavní roli s herečkou a komičkou Ivou Pazderkovou. „Je pro nás stejně tak jako pro ostatní velmi těžké, že nemůžeme hrát a věnovat se muzice tak, jak bychom si přáli, takhle se aspoň snažíme nezbláznit se a zůstat v kontaktu s fanoušky, kteří nám velmi chybí,“ uzavřel Honza Kopečný.

Napsat píseň je v pořadí osmým klipem kapely Botox, která od svého vzniku v lednu 2018 vydala jednu sólovou desku a druhou připravuje.