Polonahá Bernášková se ve filmu Krvavý Johann vyžívá v pojídání lidského masa
Zdroj: herminapress

Polonahá Bernášková se ve filmu Krvavý Johann vyžívá v pojídání lidského masa

Vytvořeno dne 05.01.2024

Jan Dolanský jako Mefisto, herečky z filmů pro dospělé Brittany Bardot a Antonia Sainz jako hanbaté upírky, Lenka Vlasáková jako lovec démonů nebo Jana Bernášková, která se ve spodním prádle s chutí zakousne do utržené lidské ruky. 

Do kin míří český horor Krvavý Johann, mix klasiky, krve a záhrobního humoru. "Je to velice krvavé. Já si ve filmu pochutnávám na játrech a useknuté ruce, jdu Romanovi Zachovi po krku. To vše dělám jen ve spodním prádle. Musím uznat že to byla velice netradiční role. V roli jsem byla klidnější jen proto, že můj manžel dělal produkci. Nicméně jsem přemýšlela, jestli na premiéru půjdu i se svojí dcerou Justýnou, protože film je až od osmnácti. Nakonec jsem jí na premiéru vzala,“ řekla Jana Bernášková na premiéře filmu.

Ve filmu ožívá starobylá legenda i postava Johanna Fausta, jenž je po několika staletích strávených v pekelném vyhnanství propuštěn z temnot. Vydává se do současné Prahy, kde se chce pomstít, a rozpoutá noc hrůzy, na kterou stověžatá metropole dlouho nezapomene. Vltava se zbarví do ruda, obětí a mrtvol přibývá. Johann si za pomoci zombíků, mutantů a polonahých upírek pokouší podmanit celé město.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 06.01.2024 07:40
Janu Bernáškovou miluju je strašně sexy už se nemůžu dočkat její scény ve spodním prádle aspoň si po dlouhé době budu mít nad čím vyhonit
Default User Image
PRESSENOF, 29.05.2024 18:57
<a href=http://cialis.lat/discover-the-best-prices-for-cialis>best price cialis 20mg</a> Nevertheless, there have been reports in the literature about Fitz Hugh Curtis syndrome patients complaining about left upper quadrant pain posing as perisplenitis, thus, with no participation of the liver 24