Poznáte tuhle pokladní? No, to je přece...

Poznáte tuhle pokladní? No, to je přece...

Vytvořeno dne 26.08.2020
 

Na čtrnáctý charitativní bazar Be Charity, nadačního fondu Báry Nesvadbové, do Žofín Restaurantu dorazila „upravená“ k nepoznání. Na hlavě apartní hučku, lehce rozevláté odění a na tváři nezbytnou roušku, prostě dáma, v níž by jen málokdo poznal, že jde o oblíbenou herečku. Ale bylo tomu skutečně tak. Detektivní oko po chvíli pozorování odhalilo, že pod „maskou“ se skrývá Jitka Čvančarová. A nedorazila jen tak kvůli společenským povinnostem, ale okamžitě se zapojila do dění.

Mezi kupujícími a zkoušejícími byla celá řada známých tváří.

„Jsem na téhle skvělé akci už po několikáté a rozhodně ne naposled. Když jde o to pomoci, tak jsem zásadně pro. Určitě si tady i tentokrát, až bude chvilka, omrknu, co sem lidé a kamarádi donesli a něco si koupím. Teď, jak vidíte je tu frmol, a neutrhnu se. Navíc jako častá aktivní návštěvnice těchhle bazarů jsem se jako pokladní pozvolna vypracovala a jsem už zástupkyní šéfky pokladen, takže funkce jako hrom. A prosím, žádné zdržování, vidíte, že tu mám frontu kupujících,“ mile, ale kategoricky nás odpálkovala Jitka a věnovala se zákaznici.

Neméně aktivně si počínala i její herecká kolegyně Patricie Pagáčová. Ta sice zkušenosti děvčete od kasy nemá, ale jak jsme viděli, obchodního ducha nezapře. „Já sbírám zatím zkušenosti. Na tomhle charitativním bazaru jsem poprvé, i když i loni byl z mé strany zájem, ovšem pracovní povinnosti mi to neumožnily. Tentokrát to vyšlo, je to tu skvělé a věřím, že výtěžek z prodeje, který celý půjde na rehabilitaci dětí s handicapem, tedy pro malé pacienty s mozkovou obrnou, po onko onemocněních nebo těžkých úrazech, pomůže. A za rok mě tady u kasy najdete zase,“ informovala novicka mezi pokladními – Patricie Pagáčová.

Omrknout nabídku a tedy i přispět trochou do finančního mlýna, příšla třeba Dagmar Havlová, nechyběl ani zpěvák a herec Jan Fanta, který se shlédl v botkách a hned si několik párů vyzkoušel a zakoupil, na akci dorazila i Libuška Rohlíčková (dříve mj. Vojtková) s manželem, dcerou, její babičkou herečkou Evou Hruškovou a Janem Přeučilem, mihla se tu i herečka a moderátorka Lenka Vacvalová atd., atd., atd a samozřejmě nemohla chybět ani dáma, která za vše včera v podvečer „mohla“ – tedy Bára Nesvadbová.

„Já jsem z tohohle charitativního bazaru nadšená. Účast je veliká, věcí je spousta, přišlo hodně lidí, dorazili naši kamarádi, kteří s obrovskou chutí pomáhali, ale i nakupovali. Prostě mám z toho dnešního dění velikánskou radost za všechny děti, pro které to děláme a jimž to pomůže. Samozřejmě i já jsem nemohla zůstat stranou a koupila si tu jedny šaty. Ne tedy tyhle, u kterých mě fotíte, ale vyhlídla jsem si trošku méně odvázané, ale prostě líbily se mi, stejně jako kamarádkám, tak jsem o módní výstřelek bohatší,“ prozradila skvěle naložená Bára Nesvadbová a zmizela v davu.