Příští rok zažijete Hvězdy nad hlavou! Těšte se!
Zdroj: TV Prima

Příští rok zažijete Hvězdy nad hlavou! Těšte se!

Vytvořeno dne 17.11.2020

Poslední klapku má za sebou nový seriál televize Prima – Hvězdy nad hlavou. Šestnáctidílný seriál z venkovského prostředí, vyprávěný s nadhledem a laskavým humorem, se na obrazovky chystá příští rok.

Posledním místem, kde se filmaři usadili, byly stáje – a v nich si svoje poslední chvilky před kamerou odbyl Bolek Polívka (Jindřich Prokeš) se svou seriálovou dcerou Kateřinou Fialovou (Táňa Prokešová). „Mám na natáčení krásné vzpomínky, krásné zážitky. Je mi líto, že už to končí. Bude se mi stýskat po hercích, koních, po přírodě…“ prozrazuje s lehkým smutkem herečka. Ta se divákům představí jako dcera statkáře, bezprostřední dívka, která jde do všeho po hlavě a s cílem něčeho dosáhnout. A hlavně, miluje Jirku. To vše je zdrojem nekončících problémů a komplikací. Také musí pracovat na rodinném statku, a to Kateřinu přivedlo před nejrůznější herecké výzvy.

Novinka televize Prima totiž bude nabitá hvězdami.

Fialová, která také brala cenné rady od svého seriálového otce, protože Bolek Polívka je ostřílený koňák. „Mám tři koně. Jeden má měsíční slepotu, tak jsme ho dali známým a vozí děti a je takový indiánský kůň Appaloosa. Pak mám ještě strakatýho a jednoho černýho s bílou hvězdičkou na čele, ale teď jsem dlouho nejezdil, protože jsem prodělal boreliózu. Snad se ještě do sedla vrátím,“ doufá herec, který se na place potkal s neuvěřitelnou plejádou kolegů. „Znovu jsem se setkal s Alenkou Mihulovou. Známe se dobře z filmu Domácí péče, kde jsme hráli manžele, takže už to máme akordně nacvičené. Ona je hodně autentická a hraje se s ní moc dobře. Je velmi přirozená, přitom je skromná, a to je součást její velikosti,“ nešetří chválou Polívka, který se v novém seriálu postaral o roli statkáře a bývalého starosty.

Má svou hlavu a miluje svou rodinu. I tak to má sám herec Bolek Polívka, který všechny své děti podporuje a sleduje. Naposledy svého syna Vladimíra, kterého diváci mohou vídat v jiném seriálu televize Prima – Polda. „Mně se tam Vladimír líbí. I David Matásek je skvělý. Tvoří takovou dobrou dvojku. S Vladimírem se často vídáváme, má domek v Olšanech a my tam taky bydlíme, tak si to říkáme. Rád chválím, a to nejen své děti.“

Novinka televize Prima totiž bude nabitá hvězdami, v níž se představí  Bolek Polívka, Tereza Kostková, Roman Zach, Roman Vojtek, Petr Nárožný, Pavel Zedníček, Oldřich Vlach, Kateřina Marie Fialová,Veronika Žilková, Václav Kopta, Jitka Smutná, Veronika KhekKubařová, Miroslav Táborský, Martin Pechlát, Jaromír Dulava, Eva Leinweberová, Pavlína Mourková, Anna Schmidtmajerová, Ondřej Bauer a spousta dalších. Za vznikem seriálu Hvězdy nad hlavou stojí produkční společnost INFINITY PRAGUE Ltd, a.s., producent Tomáš Hoffman, výkonná producentka Jana Gospičová a režiséři Martin Kopp a David Laňka.