Proklatě odvážné modely ve Varech: Rozparky až ke klínu, zakryté bradavky a odhalené pupíky!
Zdroj: herminapress

Proklatě odvážné modely ve Varech: Rozparky až ke klínu, zakryté bradavky a odhalené pupíky!

Vytvořeno dne 03.07.2022

 

Zatímco slavné herečky se letos na červeném koberci během zahájení 56. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech zahalily do večerních šatů téměř od hlavy až k patě, ostatní dámy na sebe upozornily jinak. Jejich modely totiž zakrývaly jen to nejnutnější.

Zřejmě nejodvážnější model večera vynesla designérka a bývalá manželka miliardáře Marka Dospivy Eliška Dospivová (45). Ta je svými titěrnými modely známá. Tentokrát na sebe upoutala pozornost černými šaty s velkými průstřihy na prsou a břichu. Jen tenký proužek látky zakrýval bradavky, další dva pak pupík. Bývalá modelka tak všem ukázala perfektní postavu a pevné poprsí. Vše ostatní, včetně krku a rukou měla pro změnu zahalené.

Podobně odhalená, možná ještě víc, se na festivalu ukázala spisovatelka Radka Třeštíková (41). Ta si vzala na vrchní část těla jen topík, připomínající plavkovou podprsenku. Spodní část těla naopak zakryla zelenou sukní, ovšem jen částečně. Rozparek totiž sahal až do výše třísel. Černý obojek kolem krku a černé sandály na podpatku plážový model trochu rozbily.

Vysoké rozparky předvedly také kamarádky, které působily jako černobílé duo. Slovenská influencerka Tatiana Žideková zvolila bílé šaty z průhledné látky, čímž potěšila zejména pánské oko. Tato dáma byla tím pádem spíš neoblečená, než oblečená. Róbu doplnily opeřené rukávy spojené s dekoltem. Její kamarádka vsadila pro změnu na černou, ale tak odvážná nebyla. Průstřihy měly šaty v jejím případě pouze v dekoltu, a to až k pupíku, a vysoce střižený rozparek až k bokům.

 

 

 

Default User Image
Lenka, 04.07.2022 22:07
Popravdě ta Zuzana ma tak šílenou diastazu na břiše (tj. rozestup brisniho svalstva, ta ryha uprostred), že mi je z pohledu na její břicho...nevím no... za mě nic moc